Протягом останніх років збірні металоконструкції впевнено стають дедалі популярнішими і виштовхують з обігу традиційні металеві установки. Чому це відбувається і які вагомі переваги мають збірні металоконструкції поговоримо у цій статті.

Отже, чому варто обрати збірні металоконструкції?

  • Ви витратите мінімум часу на їхнє встановлення;
  • Ви витратите мінімум коштів на їхню закупівлю;
  • Конструкція фундаменту буде спрощеною, адже матеріали легкі;
  • Гарантована тривала експлуатація;
  • Можливість самостійного проектування та відсутність обмежень щодо форм;
  • Перевезення без жодних проблем;
  • Легкість під час можливого демонтажу.

 

Це лише маленька частинка з того, що Ви можете отримати, замовивши такі металоконструкції. Завдяки таким характеристикам, металоконструкції збірного типу знайшли своє застосування ледь не у кожній сфері життя. Вони використовуються при будуванні, при укріпленні мостів, під час зведення багатоповерхових будинків і загалом будь-де.

Також Ви не помилитеся з вибором, тому що завдяки простоті деталей установку легко змонтувати, адже до її складу входять:

1. Вертикальні колони, які мають у комплекті спеціальні деталі, завдяки яким кріпляться до рам;

2. Система розтяжок вирізняється надійністю і простотою, тому що завчасно проходить певні етапи перевірки;

3. Листові матеріали обшивають поверхню каркасу.

Що ж Ви можете звести завдяки цим металоконструкціям - вирішувати Вам, адже є такі варіанти розвитку подій:

- будівництво гаражів;

- встановлення рекламних білбордів;

- зупинки;

- ангари;

- зведення цехів;

- встановлення складів.

Як же проходить процес створення збірних металоконструкцій? Спершу створюються нариси, які згодом переходять до виробника і починають втілюватися у реальність. Елементи великих розмірів доставляються до замовника спеціальним транспортом, який часто надає той же виробник, а менші деталі проходять фінальну стадію виготовлення і перевозяться вже у готовому вигляді. Не забудьте про те, що Ви також маєте отримати і потрібну документацію про проект! Після звірення даних з готовою конструкцією залишається лише правильно встановити потрібний Вам об'єкт, проте у цьому Вам також допоможуть кваліфіковані фахівці, які зроблять справу максимально швидко і якісно.

Для того, щоб отримати такі послуги, Вам достатньо звернутися до вітчизняного виробника ТОВ Укрітарм, де зібралися тільки найкращі спеціалісти у сфері металообробки та конструювання. Ми з радістю допоможемо Вам з усіма етапами виробництва, а також потішимо приємною вартістю, адже хочемо з Вами постійно співпрацювати!