Останнім часом чимало з тих, хто робить ремонт у своєму помешканні, вирішує купити гіпсові 3д панелі. Хоча вони на ринку порівняно недовго, але забудовники і дизайнери вже звертають на них немало уваги. Такі панелі задовольняють багато вимог і перших, і других.

3D-панелі являють собою плити з двовимірним опуклим або втисненим малюнком. Він виконаний таким чином, що є дуже помітним. Плити можуть мати на собі однаковий малюнок, а можуть бути частинами одного великого малюнка і складати його як пазл. За допомогою 3Д-панелей можна декорувати несучі колони, виділяти ту чи іншу стіну, оформлювати кухні тощо.

Для підсилення ефекту оформлюють підсвітку панелей настінними, стельовими або підлоговими світильниками. Самі гіпсові панелі монтуються легко і швидко, після чого не потребують додаткової обробки.

Популярність гіпсових панелей обумовлена великою кількістю їхніх переваг. Перш за все, це їх універсальність. Декорувати таким способом можна не лише вертикальні, а й горизонтальні поверхні, тобто стелі. Корисним є те, що вони здатні приховувати нерівності поверхонь і служити гарним фоном для яскравих деталей ,або навпаки, бути "родзинкою" інтер’єру. Чудовий зовнішній вигляд досягається завдяки тому, що кількість рельєфних зображень є практично необмеженою. Фактично обмеження в цьому плані накладається лише фантазією художників, що створюють зображення. Текстурам можна надавати зістареного вигляду, або ж вони можуть навіть світитися у темряві. Окрім того, гіпсові панелі можуть похвалитися довгим терміном служби – до 100 років.

Монтаж плит не вимагає спеціальних навичок чи інструментів. Закріплюють їх за допомогою монтажних куточків або клею навіть на невирівняну
поверхню. Окрім того, платформою для їх кріплення може бути практично будь-що: дерево, цегла, бетон, гіпсокартон. Гіпсові панелі здатні створювати хорошу звуко- і теплоізоляцію, покращуючи мікроклімат приміщення.

Створення тривимірної реальності за допомогою покриття стін панелями дозволяє візуально розширювати приміщення. Також плити на стелі можуть
"піднімати" її, робити кімнату трохи вищою. Проте варто взяти до уваги, що зловживання тривимірними елементами в приміщенні є недоцільним, адже їх надлишок може викликати дратівливість і втомлюваність. Проте при поміркованому використанні гіпсові 3d-панелі  є розумним і оригінальним рішенням для майбутнього ремонту.

Вибрати такі панелі для помешкання, офісу або комерційного приміщення пропонує компанія "Old Stone". Обрати потрібний варіант Ви можете на нашому сайті. Також здійснюємо продаж декоративного каменю та цегли. Гарантуємо якість, екологічність продукції та приємні ціни!