Чавунні дизайн радіатори Adarad - це надійні радіатори турецького виробництва, які не лише ідеально впишуться у Ваш інтер'єр, але й стануть його окрасою. Такі радіатори можуть бути встановлені як в житлових будинках, так і в адміністративних будівлях та приватних установах. Вони мають гарний зовнішній вигляд в ретро стилі, однак разом з тим виглядають досить сучасно.

Радіатори характеризуються високою тепловіддачею та є стійкими до корозії. Окрім цього, вони підлягають фарбуванню, тому Ви з легкістю зможете обрати потрібний колір, який підійде до дизайну того чи іншого приміщення.

Компанія Adarad створила кілька моделей чугунних радіаторів, кожна з яких має свої особливості. Розглянемо детальніше деякі з них.

1. Чугунні радіатори Retro Adarad Ottoman. Такі радіатори підходять як для централізованого, так і водного обігріву приміщень. Тиск не перевищує 6 бар, температура - 110 °C. Радіатор характеризується довговічністю та стійкістю до корозії. Ця модель має велике розмаїття малюнків та досить об'ємні габарити. Вона здатна підкреслити багатство та розкіш інтер'єру. Таку модель рекомендують для великих і просторих приміщень.

2. Моделі Ridem Plus можуть використовуватися для централізованого типу опалення. Довговічність, відмінна тепловіддача та неймовірний дизайн - основні сильні сторони моделі. Також радіатор стійкий до корозії та має низький гідравлічний опір. Модель виготовляється таким чином, щоб при потребі можна було змінювати кількість секцій радіатора. Ridem Plus - це надійні радіатори з сучасним дизайном. Максимальна робоча температура сягає 120 °C, робочий тиск - 1,0 МПа.

3. Nostalgi - це одна з найвідоміших моделей радіаторів компанії Adarad по всій Європі. Асортимент продукції цієї марки дуже великий і включає в себе лиття чавунних радіаторів, побутові та комерційні котли, каміни та багато іншого. Можливе пофарбування радіаторів у колір, потрібний замовнику. Радіатори є довговічними, стійкими до корозійного руйнування, мають відмінну тепловіддачу та неперевершений дизайн.

На нашому сайті Ви знайдете величезний вибір чавунних радіаторів Carron (Великобританія) та Adarad (Туреччина), які мають велику популярність. Вони мають відмінні характеристики для опалення, а також можуть прослужити тривалий термін. Вишуканий ретро стиль зробить такі радіатори "родзинкою" Вашої кімнати.

Обирайте тільки якісні та надійні радіатори від відомих виробників у нас. Оформити замовлення можна на нашому сайті або за контактними номерами. Замовлення приймаємо з будь-якого куточка України.