Зараз існує багато способів утеплювати приміщення, але популярною і особливо ефективною залишається заливка пінополіуретаном. Він є екологічно безпечним матеріалом і добре теплоізолює будівлі різного призначення, а висока продуктивність сучасного обладнання дозволяє бригаді виконати роботу з утеплення будинку протягом кількох днів.

У Європі цей сучасний спосіб теплоізоляції вже давно став одним із провідних. Там поширена технологія конструювання будинків з порожнинами товщиною 100 мм. Це робиться для подальшого їх заповнення спіненим поліуретаном, використовуючи який вбивають відразу двох зайців. Заливка цим матеріалом підвищує теплоізоляційні властивості стін, створює умови для кращої звукоізоляції, а також забезпечує надійний захист від шкідливих впливів навколишнього середовища.

Заливний поліуретан (ППУ) актуальний також для виробничих і промислових приміщень. Цей матеріал добре підходить для надійного заповнення горизонтальних і вертикальних термошвів у панельних будинках, при будівництві доріг, складних військових конструкцій. 

Як же наносять цей дивоматеріал? Насправді все простіше простого. 

У внутрішній чи зовнішній стіні будинку висвердлюють отвори з певними розмірами по висоті і ширині всієї стіни. Через них під тиском у стіну будинку подається пінополіуретан, але починають із нижніх отворів. Він, поступово спінюючись, проходить усіма щілинами і порожнинами знизу догори. Так заповнюють стіну на одному рівні отворів. Далі процедура із нанесення пінополіуретану повторюється так само, поки уся стіна не буде залита утеплювачем. 

Це дуже ефективний метод, адже має істотні переваги:

1. Порівняно з іншими матеріалами, має найнижчий коефіцієнт теплопровідності.

2. Не має здатності до горіння, а також самозгасаючий при можливому загорянні.

3. Створює чудову шумоізоляцію.

4. Екологічно чистий і біологічно нейтральний матеріал.

5. Не боїться плісняви, гризунів і різноманітних грибків. 

6. Великий термін експлуатації (понад 50 років).

7. Не створює навантаження на конструкції стін.

Для заливки ППУ в отвори стіни використовують спеціальні його марки з тривалим часом старту, а також зі зниженою щільністю. Це гарантовано надійно заповнить усі порожнини, що є показником якості пінополіуретану. Для цього використовують спеціальне обладнання, яке проводить утеплення на високому рівні та за всіма етапами. 

"ПБМ ГРУП" пропонує заливку пінополіуретаном від майстрів своєї справи, які використовують сучасне обладнання. Ми проводимо утеплення ППУ за один-два дні, без попередніх підготовчих робіт. Наші спеціалісти гарантують, що шар з нанесеного матеріалу засихає протягом доби, не створює навантаження на конструкції стін і є екологічно чистим продуктом. Техніка нанесення підходить для будинків багатоповерхового типу чи котеджного будівництва, а також не створює додаткових затрат на інші способи утеплення. "ПБМ ГРУП" проводить консультації у будь-якому режимі. За детальнішою інформацією заходьте на сайт.

 "ПБМ ГРУП" утеплить Ваш будинок на європейському рівні!