Кожна людина хоче, щоб її дім був затишним і теплим. Так важко вибрати серед величезної кількості способів утеплення, адже десь кращі відгуки, але кусаються ціни, або навпаки.  Але є надійний метод, який, за дослідженнями останніх років, має найоптимальніші характеристики при доступній вартості. Це напилення пінополіуретаном. 

Він має різні види і склад, що визначає його призначення для різних приміщень. Виділяють такі різновиди пінополіуретану:

1. Екотермікс 300 - застосування для зовнішньої теплоізоляції.

2. Екотермікс 600 - застосування для внутрішньої теплоізоляції.

3. Heatlok soy - універсальний засіб для всіх теплоізоляційних робіт.

4. Sealection - використання всередині приміщення. 

ППУ надійно і надовго оберігає приміщення від впливу негативних чинників. Він захищає метали від корозії та не вимагає постійного оновлення. Техніка напилення поліуретаном також не забирає багато сил і часу, тому економічно вигідніша в будь-якому плані. 

Розчин поліуретану визнаний негорючим провідними країнами світу і має власний гігієнічний сертифікат та протипожежний допуск класу Г2. А ще він має цікаву історію. 

Виробництво ППУ почали здійснювати в Німеччині у 1944 році, а в Європі він набрав популярності з 1955 року. Його хотіли активно впровадити замість натурального каучука чи сталі. Після проведення вченими хіміками досліджень було винайдено багато поліуретанових компонентів та технічно важливих матеріалів на їх основі. 

На сьогоднішній день використання ППУ стає все поширенішим, що пояснюється його універсальними характеристиками та властивостями. Він застосовується в різноманітних сферах діяльності - космічних дослідженнях, цивільній промисловості та побуті. Після підвищення цін на нафту США і Західна Європа починають активно застосовувати поліуретан для ізоляції трубопроводів, що дуже ефективно в економічному та технологічному плані. Термін служби пінополіуретану дуже тривалий (понад 25 років). А самі трубопроводи, залиті ППУ,  можуть служити значно довше. За оцінками експертів, цей матерал не змінює своїх властивостей протягом довгих років.

"ПБМ ГРУП" пропонує Вам напилюваний утеплювач за вигідною ціною та з гарантією якості. Поліуретан знижує коефіцієнт втрати тепла, не вимагає кріпильних виробів, стійкий до різного середовища, сумісний з будь-якою фактурою поверхні внутрішніх і зовнішніх стін та наноситься без швів. Також унікальні характеристики ППУ дозволяють використовувати його для захисту грунту під час проведення фундаментних робіт. Наш штат робітників робить це професійно і за короткий проміжок часу з надійним захистом стін будь-якого приміщення на довгі роки. Звертайтеся до нас, ми консультуємо у телефонному та онлайн-режимі. 

Ми працюємо для Вашого комфорту!