Купуючи новий компресор до холодильника, треба враховувати багато факторів. Це сфера застосування, вид і розміри холодильного обладнання тощо.

Найчастіше холодильне обладнання облаштовують поршневими компресорами, які, у свою чергу, поділяють на герметичні, напівгерметичні та відкриті. Кожен з них має свої особливості та переваги, які слід врахувати, купуючи компресор. Розглянемо кожен тип окремо.

Герметичні компресори є закритим типом. Конструктивна схема таких компресорів включає в себе електродвигун і компресор, які розташовані в герметичному корпусі. Такий корпус до того ж є нерозбірним, звідси і походить назва.

Компресори герметичного типу використовують в невеликих холодильниках або камерах та у побутових кондиціонерах. Вони мають кілька значних переваг:

 - виробляють значно менше шуму під час роботи;
 - конструкція є дуже простою, що робить їх ціну доступнішою.

Однак такі компресори мають один значний недолік - низька ремонтованість. Їх складно ремонтувати через нерозбірність пристрою, а навіть незначна поломка вимагає обов'язкової заміни.

Напівгерметичні, або безсальникові компресори. Електродвигун і компресор розташовані в одному корпусі, однак, на відміну від герметичних компресорів, вони підлягають розбору та збірці. Їх доцільно застосовувати для більш потужних холодильних систем. Перевагою такої конструкції є можливість ремонту та надійність. Але вона має значно вищу ціну та потребує регулярного технічного огляду (обслуговування). Безсальникові компресори при роботі створюють значний шум.

Особливістю конструкції відкритих (сальникових) компресорів є зовнішнє розташування електродвигуна. Свою назву така схема отримала через те, що вихід вала агрегата з корпусу здійснюється із застосуванням сальників. Вал компресора та електродвигун з'єднуються ремінною передачею. Холодоагент сальникових компресорів потребує регулярного поповнення для забезпечення повної герметичності. Такі конструкції вважаються застарілими, а тому на сьогодні мало використовуються та практично не виробляються.

Наша компанія пропонує Вам великий вибір компресорів різного типу. У нас Ви знайдете герметичні поршневі компресори Danfoss Maneurop, Aspera, Copeland, герметичні спіральні Copeland та напівгерметичні спіральні компресори Frascold, Bitzer, Copeland. Також здійснюємо продаж холодильного обладнання і морозильних камер високої якості. На всю нашу продукцію є гарантія терміном 12 місяців. Гарантуємо відмінну якість продукції за доступними цінами. Реалізуємо товари по всій Україні. Також здійснюємо технічне обслуговування холодильного обладнання.

Купити компресор для холодильника Ви можете на нашому сайті або звернувшись за контактними телефонами.