Елітний супровід або ескорт-послуги на сьогодні користуються досить великою популярністю. Звичайно, щоб працювати у сфері ескорту, потрібно мати гарні зовнішні дані.  Однак, окрім привабливої зовнішності, дівчата мають володіти й іншими, не менш важливими вміннями.

Послугами ескорту зазвичай користуються впливові та забезпечені люди, тому поряд із ними повинна бути гідна особа, яка забезпечить їм гарну компанію та допоможе покращити імідж. Тому при відборі дівчат для роботи в елітних агентствах важливими є такі критерії.

1. Освіченість та інтелектуальні здібності. Існує хибна думка, що для ескортерш важливо мати лише гарну зовнішність, однак це далеко не так - вони ще мають бути освіченими, аби вміти підтримати розмову на будь-яку тему. Тому елітні ескорт-агенства підбирають начитаних дівчат з відмінними інтелектуальними здібностями.

2. Комунікабельність. Дівчата повинні володіти вмінням вести цікаву бесіду і гідно поводитися у будь-якому товаристві. До того ж дівчата мають вміти здобути прихильність оточуючих, аби їхні співрозмовники почувалися вільно та комфортно.

3. Знання етикету - одна з основних вимог до ВІП-дівчат, адже зазвичай їх замовляють для супроводу на різні бізнес-зустрічі, елітні вечірки та інші заходи. Тому вихованість та обізнаність з правилами поведінки для дівчат з ескорт-агентств обов'язкові.  

4. Знання іноземних мов. Цей критерій важливий для агентств, які пропонують послуги супроводу чоловіків у поїздки за кордон. Дуже часто ескортерши володіють кількома іноземними мовами, тому можуть виконувати роль перекладача.

5. Конфіденційність - обов’язковий пункт у роботі ескорт-агентств. Оскільки послугами ескорту користуються впливові і відомі ділові персони, інформація про них не виходить за стіни агентства. І це навіть не обговорюється. Також конфіденційним має залишатися сам факт замовлення таких послуг. 

6. Ну і, звичайно, зовнішні дані. Звісно, обираючи собі супутника чи супутницю на вечір, ми неабияку увагу приділяємо їх привабливості. Приємно поряд бачити симпатичну особу, тому у сфері ескорту затребувані дівчата з модельними параметрами. Жінки, які працюють в ескорті, повинні доглядати за собою та стежити за фігурою.

Звичайно, у кожного клієнта є свої вподобання та поняття прекрасного, тому солідні ВІП-агентства мають у штаті дівчат з різними типами зовнішності, різними захопленнями та поглядами на життя.

Наше агенство пропонує Вам лише найкращих дівчат, які володіють усіма вищеописаними характеристиками та зможуть забезпечити ВІП супровід на найвищому рівні. Їхня зовнішність та інтелектуальні здібності не залишать Вас байдужими. У нашій фотогалереї Ви можете переглянути фото дівчат та обрати красуню відповідно до Ваших вподобань. Детальну інформацію Ви можете отримати на нашому сайті або звернувшись за контактними телефонами.