Вишиванка ніколи не втрачає своєї популярності. Цей одяг як елемент національної атрибутики завжди має різноманітні орнаменти. Сорочки, сукні, пояси зараз оздоблюють різноманітними візерунками, але коли немає часу і грошей на вишивання "з нуля", то найкраще замовити заготовки для вишиванок.

Вони додають речам з національним візерунком яскравості та оригінальності. Рукоділля у такий спосіб стає приємним заняттям. Сорочки із якісних заготовок виходять зручними і стильними. 

Для заготовок беруть різні тканини: атлас-котон, що складається з поліестеру й бавовни, грубий шовк, домоткане полотно або ж льон.

Тканини можуть бути різного кольору (білого, молочного і чорного). Отже, який матеріал краще обрати?

1. Атлас-котон виглядає святковіше поряд з іншими тканинами. Це напівнатуральна тканина (ззовні атласна, всередині (до тіла) – котон), має красивий блиск, твердіша, ніж шовк, більше тримає форму. Бавовняні тканини мають хорошу поглинаючу здатність, зручні, еластичні, природнього походження, проте трохи мнуться і з часом можуть жовтіти. А поліестер не мнеться, має гарну стійкість до світла та до різних температур, добре чиститься і легко переться, проте у нього підвищена жорсткість і низька гігроскопічність. 

2. Шовк теж завжди виглядає святково, це ненатуральна тканина, яка має плюси в тому, що майже не мнеться і є довговічною. 

3. Тканина з льону - це ідеальний варіант, адже вона вбирає вологу, дає відчуття прохолоди, захищає від зовнішніх подразників, а головне, дуже приємна до тіла.

4. Домоткане полотно є напівнатуральною тканиною, м'якша за льон і менше мнеться. 

До заготовок додаються опис та малюнок-схема з детальним поясненням, як зробити їх потрібного розміру. 

Інтернет-магазин "Мереживо" враховує усі деталі і запити наших клієнтів, тому пропонує різноманітні заготовки вишиванок. Це можуть бути сорочки чоловічі і жіночі, сукні різного крою, пояси, полотно для картин та ікон. Заготовки виготовляють з якісних матеріалів, вони будуть довго зберігатись. У нашому магазині великий асортимент товару, тому, крім заготовок, ви можете купити готову вишиванку з різними орнаментами і візерунками. Також у нас є прикраси (бантики, обручі, шпильки) на будь-які смаки.  Ми декоруємо вишиванки під ваші замовлення якісними бісером і нитками. Детальнішу інформацію ви можете дізнатись на нашому сайті і безпосередньо проконсультувавшись із нами. Доставляємо продукцію у всі регіони України. 

Подаруйте собі можливість отримати красиву вишиванку від магазину "Мереживо"! Чекаємо замовлень!