Рації вже давно не є новинкою для суспільства. Вони з'явилися ще у минулому столітті, проте процес їхнього вдосконалення триває і сьогодні. Складно уявити охоронні служби, військових, поліцейських тощо без цього пристрою. У цих сферах рації є найбільш використовуваними, проте це швидше стереотипний погляд на ситуацію. Нині рації можна використовувати у будь-якій сфері життя. У нашій статті ми розповімо вам усю необхідну інформацію про таке поняття як цифрова радіостанція і специфіку її використання.

Багато людей вважає рацію застарілим засобом спілкування, проте все ж, порівняно з новішими засобами зв'язку, зокрема, мобільними телефонами, вона має кілька вагомих переваг:

1. За зв'язок та обслуговування не потрібно платити, шукати оператора тощо, адже рації працюють за зовсім іншим принципом;

2. Рації надають змогу спілкуватися у тих точках, де мобільний зв'язок знайти неможливо; вони без проблем і перешкод працюють там, де мобільне покриття відсутнє;

3. Не потрібно записувати телефонні номери чи заводити список контактів, адже ви зв'яжетеся з потрібною людиною лише одним натисненням клавіші.

А тепер дізнаємося про те, які є типи цифрових радіостанцій і за якими характеристиками вони поділяються.

Основним критерієм є частотний діапазон, саме на його основі відносять ту чи іншу рацію до певної групи:

1. LPD/PMR (433-446 МГц). Цей тип рацій вважають найбільш простим і доступним. Його використовують у будівельній сфері, завдяки таким раціям спілкуються спортсмени, і загалом вони слугують надійним засобом зв'язку у екстрених ситуаціях;

2. CB (Сі-Бі рації 27 МГц). Такі рації є надійними друзями водіїв, які займаються дальніми вантажними перевезеннями. У них доступний і простий функціонал, ними легко і зручно користуватися;

3. VHF (138-174 МГц). Ці рації знайшли своє застосування серед любителів полювання та рибальства. Вони є менш потужними, ніж попередні, проте, завдяки своїй портативності, зручні у польових умовах та походах.

4. UHF (400-470 МГц). Ці рації є професійними, мають надвисокі показники і використовуються у тих місцях, де немає можливості спілкування за допомогою інших засобів. Для їхньої покупки потрібно оформлювати ліцензію.

Найважливіше - обрати справді якісну техніку, яка служитиме Вам довго і надійно.

Для того, щоб придбати цифрову радіостанцію високої якості за доступною ціною, пропонуємо завітати на наш сайт та обрати товар з потрібними параметрами у нашому каталозі. Якщо виникли якісь питання, можете проконсультуватися з нашими менеджерами.

Ексіда - надійний зв'язок і вигідні ціни!