Прийшла пора вкотре звернутися до наших покупців і розповісти про умови акції «Подарунки від Діда Мороза». 

Новий рік зовсім скоро. І ми всі чекаємо диво! Всі, а особливо діти вірять, що ось-ось прийде Дідусь Мороз і принесе їм дивовижні подарунки, про які вони мріяли весь рік. 

Саме для того, щоб зрозуміти, що ж хочуть діти, щоб трохи занурити їх в казку, магазин «Товар Дому» готує сани влітку. Ваша дитина може написати лист Діду Морозу. Ми не будемо говорити, що справжньому, тому що Ви самі вірите в те, що вірите. 

У відповідь ми надсилаємо Вашій дитині лист з підписом та печаткою саме Діда Мороза. Цікаво, що лист приходить на кольоровому бланку. Все зроблено щиро і з великою любов’ю!

Вже 4-й рік поспіль діти батьків, які купили товар в магазині «Товар Дома» і відправили лист, отримують щире задоволення від відповіді. Ми пишаємося, що можемо надихнути Ваших дітей на мрії і їх здійснення! Ми бажаємо зробити світ добрішим, яскравішим, успішнішим. Але тільки за допомогою батьків це можливо здійснити в повному обсязі.

Приєднуйтесь до соціального проекту, який активно просуває магазин меблів «Товар Дому» (https://tovar-doma.ub.ua/ru/goods-main/). І нехай світ наповнюється дитячими захопленнями і щасливими батьками!


Деталі акції:

  • здійсніть покупку на сайті www.Tovar-Doma.ub.ua;
  • дізнайтеся у продавця адреса Дідуся Мороза;
  • напишіть з дитиною електронний або справжній лист, розповівши про заповітні бажання;
  • надішліть лист Діду Морозу;
  • отримайте лист від Діда Мороза на бланку і з «живою» печаткою;
  • поділіться своїми емоціями з оточуючими!

З усіх питань прохання звертатися за телефонами (099) 669-8661 або (067) 687-8661.

https://tovar-doma.ub.ua/ru/goods-main/

P.S. Якщо одна дитина, яка отримає лист, стане трішки щасливішою - ми сміливо можемо сказати, що наша мета досягнута!