GPS-навігатор - це пристрій, який дозволяє визначити поточне місце автотранспорту або іншого об’єкта. В основі роботи навігатора - глобальна система позиціонуванння, яка складається з супутників. Завдяки цьому пристрій допомагає визначити Ваші координати (параметри широти та довготи, висоти) і показує відповідну карту найближчої місцевості, аби Ви могли зорієнтуватися та прокласти потрібний маршрут.

Однак на сьогодні існує безліч фірм, які випускають навігатори, вони мають різні параметри, тому потрібно вміти правильно обрати недорогі GPS навігатори.

Різновиди GPS-навігаторів для автомобілів.

 - заводські. Такі пристрої є частиною електронної системи автомобіля;
 - персональні прилади - призначені для індивідуального використання, кріпляться на лобове скло машини;
 - модулі навігації.
 
Основні параметри та функції навігаторів.

Дисплей або екран. Саме на моніторі навігатора відображається основна інформація для водія, тому екран повинен бути великим та мати високе розширення. Також важливим критерієм при виборі є антиблікове покриття, аби можна було бачити зображення, навіть коли світить сонце. Наявність кнопок чи сенсора вибирати потрібно індивідуально.

Карта та об’єм пам’яті. Треба обрати потрібні карти, відповідно до регіону, які будуть використовуватися в поїздках. GPS-навігатори оснащені функцією прокладання маршруту і не лише допоможуть Вам добратися до потрібного пункту призначення, але й підкажуть, як краще туди доїхати. Такі карти відрізняються своєю деталізацією та точністю, затрачаючи при цьому багато пам’яті. Тому доцільним є використання флеш-карт, які входять у комплект або їх можна придбати. Також сучасні карти оснащені різноманітними можливостями: голосовий супровід, адреси визначних об’єктів, 3D-зображення та багато іншого.

Зовнішній вигляд та зручність приладу у використанні - важливий критерій. На сьогодні на ринку представлений широкий асортимент навігаторів, серед яких можна підібрати найбільш оптимальний варіант. Також враховуйте способи кріплення пристрою. Для багатьох людей важливим фактором є наявність вбудованого МРЗ-плеєра, відеоплеєра, перекладача.

Зв’язок GPS-навігатора з ПК дозволяє зберігати маршрути на комп’ютері - це дозволяє використовувати карти повторно.

Для незнайомої місцевості актуальною є можливість прокладання маршруту. Така опція працює завдяки спеціальним карткам, які містять потрібну інформацію про дороги та дорожні знаки.

Навігатор-телефон - це відмінний варіант для GPS-навігатора. Він зручний у використанні та дозволяє здійснювати голосові виклики в режимі гучномовця.

Опис шляхових точок забезпечує умовні позначення, опис та назву того чи іншого пункту: АЗС, магазини, лікарні, кафе, готелі та багато іншого.

Як бачимо, на сьогодні існує безліч моделей GPS-навігаторів, які включають певні функції та можливості. Тому Ви з легкістю можете обрати варіант, який найбільше підходить для Вас. На сайті нашої компанії Ви знайдете надзвичайно широкий асортимент аксесуарів для авто та мото, зокрема: недорогі відеореєстратори автомобільні, аудіосистеми, магнітоли та багато іншого.

Широкий асортимент наших товарів та приємні ціни дозволяють підібрати усе необхідне для зручності та комфорту за кермом!