Якщо Ви не знаєте, що таке роликовий конвеєрний запаювач пакетів, тоді ця стаття для Вас! Адже ви точно бодай раз у житті бачили результат його роботи!

Ми кожен день стикаємося з продукцією, упакованою шляхом запаювання, проте зовсім не замислюємося над тим, як відбувається скріплення упаковки. А це робиться на спеціальному обладнанні.

Конвеєри такого типу мають широкий спектр застосувань, їх можна назвати універсальними для багатьох сфер промисловості:

1. Харчова промисловість. Запаювання упаковок для м'яса, молочної продукції, риби, зернят, чипсів та сухариків, горішків, кави, печива та інших солодощів - поступаючи у продаж, такі продукти мають бути надійно запакованими.

2. Хімічна промисловість, зокрема, побутова хімія. Пральні порошки, різні засоби для прибирання ванних кімнат, кухонь, вбиралень, усілякі капсули та ледве не кожен товар з цієї сфери також не обійшовся без запаювання роликовим конвеєром;

3. Будівельна промисловість. Матеріали для будівництва, сипучі речовини, різні затверджувачі, фарби, рідини - вони також запаковуються цим обладнанням.

Це основні області використання конвеєрного запаювача пакетів, проте далеко не всі. Такий конвеєр є доволі зручним та вигідним, тому що він підходить для багатьох видів плівки: одношарових пакетів (поліетилен/поліпропілен), кашированого паперу, багатошарових плівок, металізованих упаковок (фольга), а скріплення відбувається шляхом постійного нагрівання, що дає змогу обробити велику кількість продукції за короткий термін.

Важливо також знати, за яких температурних умов можна обробляти той чи інший матеріал:

- поліпропіленова упаковка витримує температуру 180 °С;

- поліетиленові матеріали можуть проходити обробку при температурі 150-180 °С;

- максимальна температура, якої може досягнути конвеєр, становить 300 °С.

Цікавою особливістю роликового конвеєра є те, що він поєднує у собі кілька функцій: з його допомогою на упаковках чи інших поверхнях можна ставити дату виробництва, тому можна зекономити на купівлі маркувального устаткування!

У нашому широкому асортименті представлені різні види роликових запаювачів, вони різняться за цінами і потужністю, проте всі мають високі показники якості. Ми гарантуємо Вам тривале використання цих приладів та їхню високу продуктивність, а значить, економію часу і коштів.

Ми пропонуємо вам надійні товари, виготовлені за європейськими стандартами якості, які продаються за українськими цінами, тому не прогавте можливість вигідно придбати таке обладнання! Телефонуйте або залишайте повідомлення на сайті.