Будь-який ремонт прийнято починати зі стелі. Коли ви приведете її до порядку, можна переходити до наступного етапу. Фарбування стелі можна назвати одним із найважливіших процесів під час проведення ремонту. Є багато способів нанесення фарби та її видів, але варто виокремити один із найкращих. Про це читайте далі.

Усім відомо, що раніше стелі не фарбували, а просто білили вапном. Це дійсно хороший варіант, адже вапно дезінфікує поверхню, робить її ідеально білою, сам матеріал дешевий, простий у експлуатації. Але зараз мало хто вибирає саме вапно. На ринку можна знайти найрізноманітніші фарби для стелі, які представлені у всіх можливих відтінках. Справді, часи, коли люди білили стелю, вже давно відійшли. 

У вапна є мінус: бездоганно покрити стелю неможливо, і таке покриття не буде довговічним. В будь-якому випадку вам час від часу доведеться підбілювати поверхню. А у випадку з фарбою цього процесу можна уникнути. Якщо вибрати дійсно якісну фарбу від хорошого виробника, вона буде довго триматися та виглядатиме ідеально. 

На сьогодні великою популярністю користується водоемульсійна фарба для стелі і стін. Фарба абсолютно не токсична і не має різкого неприємного запаху, як інші фарби. Таке покриття надзвичайно швидко та рівномірно висихає. Ви отримаєте потрібний результат без зайвих зусиль за короткий термін. Класична водоемульсійна фарба має у складі кульки пігменту, воду та сполучну речовину. Під час фарбування вода випаровується, а пігменти з'єднуються і утворюють надійний, рівномірний та міцний шар покриття. 

Це дійсно найкращий варіант, адже на ринку можна зустріти силікатні, водно-дисперсні, акрилові, латексні, силіконові та інші види фарб. Усі вони не такі ефективні, як водоемульсійні. До того ж і ціна у останніх достатньо помірна порівняно з дорогими аналогами.

Водоемульсійна фарба має суттєві переваги:

- нетоксичність;

- відсутність неприємного запаху;

- наявність пігментів, які допоможуть отримати будь-який колір;

- приємна ціна;

- довговічність. 

Пам'ятайте: якщо нанести якісну водоемульсійну фарбу за всіма правилами і врахувати рекомендації виробника, то стеля буде вас радувати своїм зовнішнім виглядом ще багато років і ви забудете про постійне перефарбовування. Також перед покупкою варто точно вирахувати необхідну кількість фарби і визначити, потрібна вам глянцева чи матова. 

Замовити високоякісну водоемульсійну фарбу можна в нашому інтернет-магазині "FERRO COLOR". Тут ви знайдете фарби від провідних виробників, таких як CHEMOLAK, HAMMERITE, ZIP-GUARD, TAMBOUR-METAL, NOBILES і т. д. Доставку здійснюємо по всій території України. Є різні способи оплати, опт та роздріб. 

Щоб замовити фарбу, зателефонуйте нам або додайте товар в корзину!