З чого почати створення фірмового подарунка від Вашої компанії - клієнтам, партнерам і колегам? Яким повинен бути Ваш подарунок: цінним, корисним, унікальним, приємним, особистим? Як створити подарунок, який Ваша команда захоче дарувати своїм клієнтам?
Постараємося розібратися в усіх цих питаннях і допомогти створити Ваш неповторний корпоративний подарунок!

Пам'ятайте, що корпоративний подарунок відрізняється від корпоративних сувенірів і промопродукції. Фірмові подарунки повинні бути подарунками, вони повинні нести відчуття свята, радості. Тому, перш ніж перейти до підбору сувенірів, продумайте дизайн Вашого подарунка, можливо, це візерунки, які гармонійно доповнюватимуть Ваш логотип, фігурки, фони, все, що може перетворити будь-який предмет на Ваш ексклюзивний подарунок.

Отже, почнемо збирати Ваш фірмовий подарунок.
Визначивши бюджет подарунків і кількість, приступайте до створення. Ваш набір - це творча презентація Вашої компанії. Кількість предметів в наборі - не менше двох, кожен з яких повинен мати свою мету. Мета полягає в тому, щоб прорекламувати кілька товарів або торгових марок, які представляють Ваш бренд, і упакувати їх так, щоб підвищити цінність і об'єднати в одне ціле загальною стилістикою. Робіть акцент на тих сувенірах, які використовуються у Вашому бізнесі. Наприклад, для будівельних компаній - набір рулетка й органайзер для інструменту, олівці й блокнот - для дизайнерів, і додайте щось приємне, для душі. Такі набори демонструють рівень Вашої подяки.

Перевага даної стратегії полягає в тому, що її можна створити відповідно до індивідуальних цілей та бюджету Вашої компанії; немає правильних або неправильних шляхів! Подарункові набори не повинні зазнавати збитків. Вони можуть бути економічно ефективними, але при цьому створюють відчуття цінності.

Чому корпоративні подарунки в наборах стають дедалі популярнішими:

• Вони представляють стиль Вашого бренду. Унікальність.
• Вони мають високу прийнятну цінність.
• Вони забезпечують більш широке охоплення цільової аудиторії.
• Безліч варіантів компонування предметів, пакування. Можливість проявити креативність.
• Захоплення і приємні емоції Ваших клієнтів.

Ділимося ідеями ...
При покупці рекламних подарункових наборів Ви можете придбати вже зібрані набори (солодощі, косметика, банні) і просто перепакувати в коробку з Вашим логотипом. Це відмінний варіант для тих, хто хоче спростити та прискорити процес створення фірмового подарунка.
Компанії, що випускають товари малогабаритні, якими можна користуватися в побуті або товари групи FMCG, можуть включити в набір такий предмет, попередньо забрендувати його в загальній стилістиці подарунка.
Наприклад, Ви - імпортер чаю, чудово, даруєте Ваш чай, але доповніть його чашкою, заварником і все оформіть в одному стилі, упакувавши в святкову коробку з Вашим логотипом.

Або банк хоче привітати своїх клієнтів, Ваш подарунок може складатися з органайзера на стіл, тримача візиток і мінідетектора валют, ювілейної монети тощо, упакованих та відбрендованих в одному стилі. Ідей дуже багато. Можна звернутися в компанії, що спеціалізуються на цьому, вказавши побажання, бюджет, тираж та мету. Фахівці компанії Українська Рекламна Група допоможуть Вам підібрати, розробити дизайн Вашого фірмового подарунка, забрендувати, упакувати, а також зробити розсилку по клієнтській базі, заощадивши Ваш час.