Ковдра з підігрівом - затишок і комфорт в кожен дім!

Після закінчення літа, коли настають вогкі осінні дні, єдиним комфортним, затишним місцем, де можна відігрітися, стає квартира. На жаль, батареї централізованого опалення на початку осені не завжди гарячі. Ми марно кутається в ковдру, намагаючись зігріти холодне ліжко теплом свого тіла. Нарешті-то технічний прогрес рвонув вперед і на заміну звичайним ковдрам прийшли зразки з електропідігрівом.

Термоковдра - це сучасна постільна приналежність, призначена для обігріву ліжку замість простирадла, укривання замість пледа, а також у медицині або косметології під час проведення обгортань.Усередині легкого пристрою знаходиться наповнювач з ізольованою електричної ланцюгом. При включенні в мережу прилад починає виробляти інфрачервоне тепло, що має оздоровчий і зігріваючий ефект.

ПЛЮСИ І МІНУСИ електроковдри:

Ковдру з підігрівом відрізняють простота і зручність використання, адже досить увіткнути вилку в розетку. Прилад забезпечений термодатчиком, що дозволяє виставляти потрібну температуру. У термоодеялах для домашнього застосування температура не перевищує 50 ° C, а в моделях, використовуваних для медичних і косметичних цілей, вона досягає 55-60 ° C. За перегрів і несподіване загоряння можна не турбуватися - від цього захищають запобіжники.

Однак, поряд з плюсами, у ковдри з підігрівом є і мінус: застосування його протягом довгого часу знижує захист організму і викликає простудні захворювання.

Ковдра з підігрівом самих різних розмірів є в компанії "Shine". У нас можна купити електричні ковдри таких розмірів, як 100х165см та 155х165см. Наші зігріваючі ковдри відрізняються швидкістю нагріву і плавним регулюванням температури з відключенням нагрівання при заданій на регуляторі температури. Крім того, вони прості і легкі у використанні.

Ковдра з підігрівом Shine - інфрачервоне тепло сприятливо впливає на кровообіг і покращує клітинну активність організму. Напруга в суглобах слабшає і поступово приходить в норму. Під впливом тепла стінки судин розширюються, що позитивно впливає на обмін речовин в організмі. Комфортне тепло інфрачервоного випромінювання заспокійливо діє на нервову систему, усуваючи безсоння, стрес, нервозність.

 

Особливості ковдри з підігрівом Shine

  • Європейська якість і порівняно низька ціна (висока якість нагрівального елементу, ізоляції, додаткових матеріалів). 
  • Абсолютно безпечна і корисна для людей, тварин, рослин (натуральні матеріали, низьке магнітне поле, клас захисту 2). 
  • Економічна у використанні (електроковдра - споживає в звичайному режимі 40 Вт, тобто в грошовому еквіваленті - це 1 копійка на годину, 10 копійок на добу, 3 грн на місяць.). 
  • Зручна і проста у використанні, зберіганні та транспортуванні (легка, малооб'ємна, багаторазова упаковка). 
  • Сертифікована продукція з гарантійним обслуговуванням в плині 12 місяців.