Кожна людина, яка цікавиться модою, знає про оригінальні окуляри Рей Бен Авіатори, які не виходять із моди та зараз є найвідомішими та найбільш продаваними сонцезахисними окулярами у всьому світы. Вони продаються в широкій колірній гамі та з різною оправою для створення нових образів. 

Історія легендарних авіаторів

Легендарні авіатори Ray Ban беруть свій початок з 1920 року, коли почали з'являтися нові літаки та можливість літати, проте в той час кабіни літаків залишалися відкритими, через що багато льотчиків, приземляючись, відчували сильне фізичне виснаження, погане самопочуття та засліпленість сонцем (подразнені червоні очі). Для захисту від вітру та сонця льотчики використовували так звані окуляри-напівмаски, але вони не мали нормального провітрювання.

Лейтенант ВВС Джон Макреді звернувся до одного з виробників з проханням виготовити йому окуляри; він стверджував, що його очі під час польоту на висоті сильно страждали від великої кількості сонячного світла. Він замовив окуляри з хорошим захистом від сонячного світла, ультрафіолетового випромінювання та зі стильним дизайном. Так, у 1937 році вийшов перший прототип таких окулярів, що мали зелене скло, пластикову оправу та назву «Антивідблиск» (Anti Glare). Пізніше ці окуляри переробили: замість крихкого пластику, що не витримував високих температур на висоті, застосували дротяну сталь. Згодом такі окуляри почали називати "Авіаторами".

Пізніше  з'явились окуляри Рей Бен «Shooter» (Стрілець) із жовтими та зеленими лінзами. Вони були схожими на «Авіатор», проте відрізнялися кріпленням оправи у вигляді кільця між очима. Пізніше вийшла модель «Outdoorsman» (Турист), яка відрізнялась від оригінальних Авіаторів додатковою поперечиною між лінзами, що також слугувала додатковою опорою на лоб. 

Найбільшої популярності окуляри Рей Бен набули після Другої світової війни, коли військові повернулися додому з перемогою. Тоді по світу розлетілись фотографії американських військових у Авіаторах. Багато людей прагнули їх наслідувати, людям сподобалась ідея носіння сонцезахисних окулярів. А найбільшої популярності таким окулярам приніс командир флоту США Дуглас Макартур — він полюбляв позувати перед репортерами в окулярах із грізним обличчям, покурюючи трубку.

Приблизно у 1940-х роках з'явилися нові типи лінз — дзеркальні градієнти, затемнені зверху в різних кольорах, що були призначені для льотчиків. Такі окуляри дозволяли набагато краще бачити панель приладів, ніж в попередніх моделях.

Виробництво сонячних окулярів протягом 75 років дозволило випускати нові вдосконалені моделі за різними технологіями, різної форми, в різних кольорах, градієнтах та оправах. Так, на сьогоднішній день ми можемо вибрати окуляри, які вдало підкреслять риси обличчя або стануть доповненням до стилю. 

Замовити окуляри Рей Бен Aviator можна в нашому інтернет-магазині. На Вас чекає широкий асортимент за доступними цінами та вигідними знижками. Поспішайте купити і для себе найвідоміші окуляри, щоб бути в тренді!