Погодьтеся, ще не так давно люди навіть уявити не могли, що вітер може принести велику користь у вигляді альтернативного джерела енергії. Нині вітряний генератор активно набуває свого поширення і є доволі вдалим засобом для отримання електроенергії. Проте люди звикли до стереотипів, і їм складно відходити від звичних усім речей, тому через незнання та відсутність ентузіазму більшість просто не цікавляться тим, як можна отримувати відмінний результат завдяки природі. У цій статті ми розповімо про вітрогенератори і доведемо, що вони повинні набути ширшого застосування!

Перш за все, ви маєте розуміти, що вітрогенератори - це установки, які виробляють електроенергію за допомогою вітру. Щороку ці конструкції вдосконалюються, і нині можна отримати електрику від вітру всього лише зі швидкістю у 4 метри за секунду. Проте генератори вітру не відразу дають Вам готову енергію, перед цим вона перероблюється в механічну енергію ротора.

Розглянемо детальніше, як саме відбувається процес переробки вітряного повітря.

Основою вітрогенератора є лопаті, від яких і залежить цей процес. Якомога більші лопаті - дедалі ефективніший результат. Така ж логіка з силою вітру: чим потужніший вітер - тим більше продукується електроенергії. Потоки вітру змушують обертатися лопаті вітрогенератора: вони проходять через турбіну, це спонукає її до діяльності, і вона починає обертатися. На валу турбіни виникає енергія, яка буде пропорційна вітровому потоку.

Тепер варто дізнатися, які бувають вітрогенератори, щоб під час покупки не помилитися з вибором.

Взагалі вони поділяються на два типи за призначенням:

1. Побутового призначення (потужність 0-10 кВт);

2. Промислового призначення (потужність від 500 кВт).

За конструкцією у них також існує поділ:

- з горизонтально розташованим ротором, вони більш популярні і використовувані, хоча є більш шумними і потребуть достатньо великої території для установки;

- з вертикально розташованим ротором, проте вони мають нижчу потужність і продуктивність меншу втричі, хоча їхня установка займає менше часу, ніж у генераторів з горизонтально розташованим ротором.

SolarKarpathy стане Вашим найкращим другом і радником з питань вибору та придбання альтернативних джерел енергії. У нашому асортименті Ви знайдете велику кількість одиниць таких товарів, наші кваліфіковані консультанти підберуть Вам товар не за найвищою ціною, а за найвищою якістю, тому не зволікайте з вибором! Вітрогенератори є популярним замовленням, адже ми продаємо тільки ту техніку, в надійності якої впевнені!