У сучасному світі є багато електронагрівальних приладів, які не використовують багато енергії і чудово обігрівають будинок м'яким теплом. Вони дуже альтернативні у використанні, адже дозволяють значно зекономити. Завдяки цікавим підходам і можливостям можна створити обігрівальні прилади, які матимуть незвичний дизайн і даруватимуть тепло. Мова іде про електрокилимки, які можуть бути у вигляді картини і стати чудовим доповненням до інтер'єру. Також завдяки ізоляційній плівці їх можна прикріплювати в інші місця кімнати.

Обігріваючі килимки мають багато переваг:

1. Займають мало місця і невеликі за об'ємом.

2. Важать менше 1 кг, тому їх легко транспортувати.

3. Екологічно безпечні, виключений найменший ризик опіків і будь-якої шкоди для здоров'я.

4. Економічно вигідні, бо споживають у 4-5 разів менше енергії, ніж звичайні обігрівачі. 

5. Не бояться вологості, можуть використовуватися у сирих приміщеннях.

6. Мають естетичний вигляд і вписуються у будь-який інтер'єр.

7. Оснащені термодатчиками, що не дозволяє килимку перегріватися, та працюють в економному режимі. 

8. Такі килимки мають практичну багаторазову упаковку та сертифіковані, тому гарантовано добре служитимуть і обігріватимуть приміщення.

9. За ними просто доглядати, і вони зручні у користуванні.

10. Мають універсальні характеристики

Вони виготовлені із двох шарів щільної електроізоляційної плівки, що мають метрову висоту і ширину у 60 см. Між цією плівкою є карбонова нитка, яка при включенні нагрівається до 70-75 градусів та обігріває, не пересушуючи повітря. Таке вуглецеве волокно має хорошу хімічну стійкість до агресивних середовищ і використовується у різних галузях. Карбонова нитка випускає інфрачервоні промені, які є безпечними для здоров'я людини. Килимок відразу віддає тепло в повітря і не витрачає час на обігрів корпусу, як в інших обігрівальних приладах. 

"Shine" пропонує вам електрокилимки для ефективного обігріву, вони виготовлені з якісного матеріалу та гарантовано довго служать. Пристрої екологічно безпечні для здоров'я, займають небагато місця та невеликі в об'ємі. З таким килимком ви зекономите гроші, адже обігріваючий килимок споживає малу кількість енергії. У нашому асортименті товарів ви можете знайти різні електрокилимки та використовувати їх не тільки для обігріву свого дому, а й для інших цілей. Вони можуть слугувати замість грілки та бути спальним місцем для домашніх тварин. Електрокилимки проходять перевірку та сертифіковані. У нас ви можете замовити продукцію як оптом, так і вроздріб. Детальну інформацію дивіться на нашому сайті. Ми надаємо консультації у телефонному режимі та онлайн. Доставка на всій території України.

Із килимками від "Shine" вам завжди буде тепло! Звертайтесь!