Міні-футболом захоплюються багато людей, адже ця рухлива гра добре розвиває безліч фізичних якостей: витривалість, швидкість реакції, гнучкість. Ці риси варто розвивати з дитинства, адже відомо, що футбол обожнюють більшість хлопчаків. Щоб командна гра йшла злагоджено, потрібний якісний спортивний інвентар, зокрема, футбольні ворота. 

Вперше ворота футбольні з'явилися в 16 столітті, коли футбол значно відрізнявся від сучасної гри. Спочатку ворота заміняла спеціальна зона на футбольному полі, яку позначали гравці. Потім правила гри почали видозмінюватися, і по краях спорудили конструкцію з двох бічних штанг, а замість верхньої перекладини між ними натягували мотузку. Такі "ворота" використовували до 1875 року, після чого встановили залізну поперечину. А вже у 1891 році ворота почали оснащувати сіткою. Це стало традицією, завдяки чому ми маємо такий спортивний інвентар. 

Зараз є багато видів футбольних воріт, так, ворота для міні-футболу мають свої пропорції із розміром 3х2 м. Своє призначення вони знайшли у спортзалі. 

Міні-футбол зародився у Бразилії на початку 20 ст., а розвиватися почав усередині століття. Відрізняється він тим, що м'яч має невеликий розмір, а поле для гри та ворота значно менші за звичайні. Також такий вид футболу має дещо інші тривалість таймів та правила гри.

 До міні-футбольних воріт є певні вимоги, щоб спортивні змагання відбувались належним чином:

1. Вони повинні бути міцними і стійкими, а кріплення - з гарантією надійності. 

2. Сітка має бути прозорою та не загороджувати огляд глядачам і воротареві.

3. Матеріал, з якого вона виготовлена, повинен мати стійкість до впливу ультрафіолету, вологи та інших погодних явищ. 

Для встановлення міні-воріт є кілька варіантів:

1. Розбірні, найпростіші в установці, тому й вартують недорого. 

2. Стаціонарні мають високу надійність, адже їх підставку заливають бетоном. У комплекті ідуть спеціальні склянки для бетонування. Ворота встановлюють на тренувальних полях.

3. Пристінні є найзручнішими, адже їх використовують на невеличких майданчиках. Вони бувають складними і цільними. 

Ще одним важливим атрибутом є сітка для міні-футбольних воріт, яка не лише зручна, а й має практичне значення. Вона полегшує суддівство гри і потрібна для обладнання конструкції. 

Сітка теж має відповідати певним критеріям.

По-перше, вона повинна бути міцною з великою товщиною нитки. Для цього використовують синтетичні матеріали, що стійкі до впливу ультрафіолету, дощу та інших погодніх умов.

По-друге, на маркуванні має бути зазначений розмір сітки, що відповідатиме параметрам воріт для міні-футболу.

СПД "Спада" пропонує вам купити ворота для міні-футболу, які виготовлені з якісного матеріалу, мають стійку та міцну сітку. Вони є кількох видів - на ваші смаки і вподобання. Також можете обрати матеріал, з якого будуть виготовлені ворота (алюміній, метал, дерево), і під індивідуальне замовлення. Ми пропонуємо стандартні розміри 3х2. У нас ви можете придбати цільні (з алюмінію), надувні, складні (з оцинкованої труби) та пластикові ворота. Детальна інформація розміщена у каталозі товарів. Ми консультуємо у телефонному режимі та онлайн, а також доставляємо продукцію у будь-які куточки України.  

Ми працюємо для вашого задоволення! Чекаємо замовлень!