Потужний розвиток технологій дозволяє створювати багатофункціональні речі, які матимуть не лише практичне застосування, але й цікавий дизайн. Усілякі нововведення та блага цивілізації значно полегшують життя. Це стосується і виробництва вікон, які оснащені простим способом розкривання та мікровентиляцією. Такі характеристики роблять їх набагато кращими у виборі під час покупки в порівнянні з дерев’яними.

Проте для виробництва пластикових вікон необхідне спеціальне обладнання, яке допомагає створювати продукцію якісно та на професійному рівні. Крім цього, також потрібне хороше освітлення, певна температура та тверда гладка підлога. 

Зараз пропонують два варіанти або методи для виготовлення металопластикових вікон: готову лінію для виробництва вікон та окремий верстат. Додатково потрібно придбати компресор, осушувач повітря та набір ручного інструменту. 

Виробництво пластикових вікон відбувається у кілька етапів. Розглянемо їхню послідовність.

1. Нарізання та підготовка профілю ПВХ та армування, де важлива точність роботи. Усі складові майбутньої конструкції мають відмінно підходити одна до одної. Важливим компонентом такої роботи є виготовлення отворів для кріплення ручок та отворів для дренажу. 

2. Зварювання металопластикового профілю, що проводиться на спеціальному обладнанні та дозволяє зробити роботу з мінімальною похибкою 0,1 мм. Після цього конструкція має бути повністю зачищена у зварювальних швах.

3. Виробництво склопакета потрібного розміру, що складається з двох або декількох пластин скла, які з'єднані між собою з утворенням герметичних камер. Так вони дозволяють підвищити теплоізоляцію та зробити вікна зручними та легкими в користуванні.

4. Монтаж віконної конструкції дозволяє всім елементам конструкції з'єднуватись так, як зазначено в проекті: склопакет монтується у стулку вікна із встановленням фурнітури (блокувальними механізмами, ручками та іншими елементами безпеки). 

Основний комплект обладнання для виробництва пластикових вікон виглядає так:

1. Відрізний верстат.

2. Зварювальний верстат (поворотний або з фіксованими кутами зварювання).

3. Верстат обробки зварного шва (зі змінним кутом обробки) з приводом.

4. Верстат фрезерування імпоста (з поворотами і без).

5. Стійка для УШМ 230 (180) мм.

6. Дриль реверсна на 350 Вт.

7. Склоріз зі швидким нарізанням.

8. Дві програми для розрахунку пластикових вікон (з базою-склад і без бази).

Наша компанія "MGM-Україна" пропонує вам купити обладнання для виробництва пластикових вікон, комплектуючі якого виготовлені з якісного матеріалу та мають гарантію надійності на довгі роки. У нашому асортименті товарів ви можете знайти також столи для порізки скла та устаткування для склопакетів. Детальна інформація розміщена на нашому сайті. Ми доставляємо продукцію у всі області України та консультуємо у телефонному режимі та онлайн. 

 "MGM-Україна" працює за правилом: "Якість у всьому!" Замовляйте!