На будь-якому виробництві, пов'язаному з порізкою певних матеріалів, необхідне спеціальне обладнання. Це обов'язкова умова для якісно виконаної роботи із чіткою послідовністю дій. Особливо це стосується устаткування для виготовлення пластикових вікон та порізки скла. Така обробка вимагає певної техніки.

Для порізки скла використовують автоматичні та механічні столи.

Перші оснащені регулятором тиску, пневматичними циліндрами для підйому столу та для одного ламателя. Для управління устаткуванням вбудований вимикач. Він може бути розміщений на торці столу або на підлозі. Переважно стіл покритий ковроліном, проте може мати іншу захисну поверхню за бажанням замовника.

У більшості такі столи мають розміри 3200 мм × 1800мм × 900 мм.

Механічні оснащені регулятором високого тиску. У них збалансований підйом столу та встановлені гідравлічні торсіони, що дозволяють піднімати стіл вручну, не докладаючи при цьому особливих зусиль. Також у такому устаткуванні вбудовані механічні ламателі, кількість і розташування яких залежить від побажань замовника.

Автоматичний стіл може бути оснащений додатковими функціями. Для повної комплектації додають такі опції:

1. Клапан швидкого відсікання повітря, що призначений для зменшення часу позиціонування листового скла на автоматичному столі різання. 

2. Пристрій для транспортування листового скла встановлюється у разі установки столу розлому.

3. Додаткова пневматична педаль для планок розлому використовується для оптимізації робочого часу оператора. 

4. Сканер фігур + Scan cad, що дозволяє корегувати фігури.

5. Автоматичний вибір тиску порізки призначений для визначення товщини листового скла. Він буде необхідним в роботі лінії порізки скла. 

6. Інфрачервоні бар'єри безпеки зупиняють цикл різання автоматичного столу при перетині зони їх спрацьовування.

7. Додатковий бак рідини для різання. 

8. Можливість криволінійного різання листового скла, що призначене для порізки у вигляді фігурних форм.

9.  Модуль передачі даних по мережі з комп'ютера менеджера на автоматичний стіл різки листового скла.

10. Автоматичне переміщення телескопічних лап.

Сучасні технології і розробки дозволяють створювати столи з багатьма важливими функціями. Вони можуть різати скло не тільки по прямій лінії, а й виконувати фігурний розкрій. Спеціальний пристрій дозволяє різати триплекс за допомогою фрези. 

На сьогоднішній день асортимент столів для порізки урізноманітнюється. Зараз можна придбати обладнання, що призначене для одночасної двосторонньої різки триплексу з автоматизованою ломкою і розрізом з'єднувальної плівки. Також для завантажування великих листів скла на столи для його порізки використовуються спеціальні автомати. Вони мають ручне і програмне управління. У такий спосіб процес порізки скла стає автоматизованим, що значно спрощує роботу і підвищує продуктивність.

Компанія "MGM - Україна" пропонує вам придбати стіл для різання скла, який має багато функцій та якісно і за чіткою послідовністю виконує роботу. Він виготовлений зі стійкого матеріалу та захищений двома шарами фарби (антикорозійною та кольоровою емаллю). Ви можете обрати механічний чи автоматичний стіл, який матиме покриття з ковроліну чи фетру для забезпечення максимально ефективної роботи повітряної подушки. Також це є додатковим захистом скла.  

Детальнішу інформацію ви можете знайти на нашому сайті. Ми консультуємо по телефону і в режимі онлайн. Продукцію доставляємо у всі області України.

Працюємо для того, аби ви були задоволені результатом. Замовляйте!