Зараз у світі є багато нових технологій, що дозволяють зекономити на теплопостачанні. Вони сприяють розробці таких конструкцій, що будуть виробляти тепло альтернативними способами. Це зумовлює не тільки високий попит, а й надихає творців виробляти пристрої, які будуть перетворювати енергію Сонця у теплову. Це економічно вигідніше і підходить для різних типів клімату. 

Такими пристроями є сонячні колектори, що відмінно перетворюють енергію Сонця в тепло. Вони є двох видів:

1. Плоскі.

2. Трубчасті вакуумні.

І перший, і другий вид є чудовим рішенням для теплопостачання з гарантією продуктивності і довговічності. Трубчастий і плоский колектори мають свої плюси і мінуси. Проте плоский колектор вигідніший, тому відповідає співвідношенню "ціна-якість". Розглянемо детальніше його специфіку. 

"Серцем" плоского сонячного колектора є абсорбер - металева пластина, що має спеціальне поглинаюче покриття з напаяним на нього проточним трубопроводом. Цей основний елемент укладений в спеціальний корпус, в якого лицьова стінка прозора, завдяки чому проникає сонячне проміння, а тильна утеплена мінераловатною плитою або ж іншим утеплювачем. 

Задля підвищення продуктивності сонячного колектора на абсорбер (поглинач) наносять спеціальне селективне покриття.

Важливим також є внутрішній трубопровід, по якому циркулює теплоносій. Він може мати 2 різних розташування на абсорбері: "меандр" і "арфа". Плоский колектор є однією нерозбірною конструкцією, яку встановлювати на дах потрібно цілком. 

Корпус сонячного колектора роблять максимально герметичним, аби зменшити тепловтрати в холодну пору року. Це відбувається у такий спосіб: шар повітря або інертний газ з боку прозорої передньої стінки ущільнений із шаром утеплювача з боку задньої стінки. 

Ще одним популярним видом плоских сонячних колекторів є вакуумний. За рахунок відсутності повітря всередині короба немає тепловтрати, що є ознакою високої ефективності пристрою. Такі сонячні колектори більш складні в монтажі та в експлуатації, але висока ефективність виправдовує ціну.

Наша фірма "SolarKarpathy" пропонує вам придбати плоский сонячний колектор, що виготовлений з якісних матеріалів та має гарантію надійності і довговічності на 10 років. Він має корпус з алюмінію, солярне призматичне скло з високою пропускною здатністю і відмінні технічні характеристики (товщину ізоляції - 5,5 см з робочим диском 6 бар та об'ємом рідини - 2,1 л). Плоский сонячний колетор економічно вигідний та відіграє провідну роль у сезонному заміщенні в теплопостачанні.

Також у нашому асортименті товарів ви можете знайти сонячні колектори з різними характеристиками і площами колектора та апертури. Детальну інформацію дізнавайтесь на нашому сайті та безпосередньо у каталозі товарів. Ми консультуємо у телефонному режимі і онлайн. Доставляємо продукцію у всі області України.

Працюємо для того, аби у вашому житті було ще більше тепла! Чекаємо замовлень!