Сучасний ринок техніки та устаткування постійно дивує появою нових моделей. Вони вражають багатофункціональністю та універсальними можливостями. Нове обладнання швидко набуває попиту і формує пропозицію продукції. Це свідчить не тільки про якість устаткування, а й про професійну роботу компанії на високому рівні.

Однією з найвідоміших є фірма "Lisec", що перебуває на лідерських позиціях у виробництві обладнання для виготовлення склопакетів. Робота її полягає у виконанні інженерно-технологічної, комерційно-господарської та виробничо-технічної діяльності, що пов'язана з реалізацією технологічного обладнання. Також вона здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування і займається вдосконаленням машин на всіх етапах розвитку виробництва. 

Заснував компанію Петер Лісек з метою орієнтації на відповідність європейським стандартам. Він наголошував, що виготовлення склопакетів є основою успішної діяльності підприємства завдяки поліпшенню ізоляційних властивостей продукту. Тому механічне обладнання потрібно урізноманітнювати з додаванням нових передових технологій та оптимізацією вже існуючих.

В Україні цього відомого виробника представляє компанія MGM-Україна.

Для промислового обладнання використовують програмне забезпечення, яке дає можливість з високою точністю відрегулювати технологію виробництва та здійснювати оптимальну утилізацію залежно від вимог. 

Компанія має величезний вибір обладнання всіх груп для оптимального вирішення будь-яких завдань на будь-якому виробничому етапі.

Підприємство виробляє таке високотехнологічне обладнання для виробництва склопакетів:

1. Устаткування для різання скла.

До нього входить GFB - автоматична машина різання скла, яка має функції прямолінійного та фігурного різання. Вона оснащена системою завантаження вільним падінням.

2. Обладнання для підготовки дистанційної рамки включає машину для наповнення абсорбентом дистанційної рейки, пилу для різання дистанційної рейки та автоматичну машину дистанційних рамок.

3. Обладнання для складання склопакетів включає стіл герметизації з вбудованим горизонтальним ротором, станцію для ручної герметизації 1- або 2-компонентним герметиком, машину для нанесення бутилу на дистанційні рамки, автоматичну мийну і сушильну машину для плоского скла. Устаткування має своє маркування:
HML - комбінована напівавтоматична станція монтажу рамок і склопакетів.
FPL - автоматичний плоский прес для склопакетів.
UKL - аксіальний нахилений стіл.
KFL - горизонтальний конвеєр.

4. Програмне забезпечення для всіх етапів, груп і забезпечення взаємодії між групами в єдиному алгоритмі.

Компанія "MGM-Україна" пропонує вам придбати lisec обладнання для виробництва пластикових вікон та устаткування для різання скла. Ми гарантуємо високу якість установок та гарантію надійності і довговічності. Вони виготовлені зі стійкого матеріалу та виконують роботи з виробництва склопакетів на професійному рівні. У нашому асортименті товарів є обладнання всіх груп, для якого передбачене програмне забезпечення, що забезпечує взаємодію між усіма видами установок. Ви можете замовити устаткування у повній комплектації або ж окрему машину для станції виготовлення склопакетів. Детальна інформація знаходиться на нашому сайті. Доставляємо продукцію в усі регіони України. 

Замовляйте в "MGM-Україна"!