На сьогоднішній день установка сигналізації є важливою проблемою для кожного автовласника. У теперішній складний час сигналізація в машині є обов'язковою складовою, адже саме вона допоможе захистити ваш автомобіль від пошкоджень, нападу хуліганів чи навіть крадіжки.

Основною функцією сигналізацій є захист авто від сторонніх вторгнень, оповіщення власника, а також блокування двигуна від крадіжки. В цій статті ми розкажемо, які є доступні для встановлення види сигналізацій 

Сигналізація з одностороннім зв'язком

Такий вид автомобільної сигналізації є найпростішою охоронною системою. Вона може лише захистити ваш автомобіль від «шпани», єдиною перевагою такої сигналізації є невелика вартість.

Сигналізація з двостороннім (зворотнім) зв'язком

Ця автосигналізація є більш ефективним захистом авто з широким функціоналом. Установка сигналізації зі зворотним зв'язком має популярність серед автомобілістів. Така система дозволяє керувати автомобільною сигналізацією за допомогою брелка, приймати зовнішні сигнали в межах певної території. Тобто якщо щось трапилось з вашим авто, вам прийде сповіщення на брелок. 

Перевагами такого виду сигналізації є зручне керування, а також управління за допомогою кнопок на брелку. Проте такий вид захисту автомобіля має мінус — дію на обмеженій території. Якщо Ви віддаляєтесь від автомобіля, який припаркували, — втрачаєте можливість ним управляти. З іншої сторони, якщо ви завжди припарковуєте авто біля офісу чи будинку, тобто воно завжди знаходиться біля вас, то можна не переживати на рахунок цього пункту.

Сигналізація з автозапуском

Цей вид сигналізації також надзвичайно популярний серед багатьох автовласників, адже має дуже зручні функції: ви можете на віддалі регулювати температуру в салоні машини та зарядку акумулятора. Управляти такою системою можна за допомогою брелка — ви встановлюєте час, коли хочете, щоб спрацювала певна функція.

Сигналізація з GSM-модулем

Представлений вид сигналізації на сьогоднішній день вважають найдосконалішим. Адже, на відміну від інших видів, вона працює в межах мережи GSM та керується телефоном. В авто встановлюють SIM-карту, за допомогою якої ви можете відслідкувати пересування авто та навіть заглушити двигун за допомогою мобільного телефона — надіславши повідомлення на номер встановленої SIM-карти в сигналізації, що стоїть у вашому авто.

Встановлення сигналізацій та в цілому автотюнінг Луцьк найкраще довірити спеціалістам в цій галузі. Професіонально виконає таку роботу компанія «Тюнінг Гараж 13». Вартість установки сигналізації з автозапуском, зворотнім зв'язком чи GPS-трекером у нас доступна для кожного клієнта! У нас працюють майстри з великим досвідом, тому ми виконаємо Ваше замовлення швидко та якісно. Звертайтеся до нас за контактними телефонами. Працюємо з усіма марками автомобілів.