Зі скороченням світлового дня багато автолюбителів прагнуть покращити світловий потік фар свого автомобіля. Допрацювання, модернізація чи тюнінг фар світлодіодами - це ефективний спосіб покращення світла. Безперечно, якісний і професійний тюнінг фар сприяє підвищенню безпеки руху на дорозі.

Вдосконалювати авто «в ногу з часом» допомагають спеціалізовані сервісні центри.  Одним із найкращих у Західній Україні є «Тюнінг Гараж 13», що вже більше 20 років працює у сфері модернізації автомобілів.

Вдосконалення світла

Багато хто думає, що найкраще світло - найяскравіше, але це не завжди так. Ви, напевно, зустрічали на дорозі авто з дуже яскравим світлом, яке сліпить. Найімовірніше, на такому автомобілі встановлені ксенонові лампи, які заборонені, адже в них промінь світла виходить таким чином, що сліпить всіх зустрічних автомобілістів. Найраціональніший тюнінг фар - світлодіодними або LED-лампами. 

Також ефективним способом для покращення світла фар є встановлення «галогенок» з підвищеною світловіддачею. Зазвичай вони мають маркування як +30 %, +50 % чи +100 %. Проте ніколи не купуйте продукцію без маркування (тобто "no name"). Адже є недобросовісні виробники, які виготовляють «галогенки», що мають підвищену світловіддачу за рахунок збільшення споживаної потужності. 

Ще кращим, але й дещо дорожчим варіантом будуть LED-лампи. Вони яскраві та виготовлені по типу «галогенок». Встановлювати такі лампи мають лише професіонали, адже дуже важливо дотримуватися правильної технології, інакше фари будуть світити косо та сліпити інших автомобілістів.

Вдосконалення протитуманних фар

Покращення протитуманок дійсно важливе та необхідне тим, хто часто їздить по заміських дорогах чи трасах.

Найголовніше — правильне місце встановлення таких фар: чим нижче вони знаходяться, тим краще освітлюють дорогу, адже щільність туману ближче до землі найменша. Якщо в авто є місце для таких фар — можна сміливо їх встановлювати. Якщо немає і ви хочете встановити їх вище чи на рівні із фарами — це недоцільно, адже встановлені в такому місці протитуманні фари ніякої користі нести не будуть, а навпаки - перед вами буде стояти біла завіса.

Вдосконалення ходових вогнів

Таке покращення фар дуже функціональне. Встановлення світлодіодних ходових вогнів (ДГЗ, вони ж DRL) допомагає економити паливо та ресурси фар при їзді вдень (особливо це помітно у зимовий період часу, коли потрібно їздити з увімкненими фарами). Встановлені світлодіодні ліхтарі мають такі переваги: 

- в 10 разів менше споживання енергії;

- яскравіше світло (на 600 кд більше, ніж у фар);

- економія палива та інших ресурсів;

- помітніший автомобіль та ін.

Проте не купуйте дешеві китайські ДГЗ, вони мають властивість швидко втрачати яскравість та швидко виходять з ладу шляхом поступової втрати світлодіодів.

Установка прожекторів та додаткових фар

При встановлені прожекторів дуже важко правильно скерувати промінь світла. Якщо ви хочете використовувати такий тип фар для їзди вночі, краще перейдіть на ближнє світло, адже прожектори мають здатність засліплювати.

Здійснити якісний та недорогий світловий тюнінг будь-якої марки автомобіля на території Західної України вам допоможе «Тюнінг Гараж 13». Ми маємо великий досвід роботи у цій сфері — понад 20 років. Телефонуйте до нас за контактними номерами — затюнінгуємо ваше авто за новітніми технологіями!