Шкіра завжди потребує догляду, аби чудово та сяюче виглядати. Щоб вона була здоровою, їй потрібні очищення, живлення та зволоження на всіх рівнях. Шкірі потрібен ретельний і дбайливий догляд у будь-якому віці.

У першу чергу для відмінного очищення шкіри необхідний натуральний скраб для обличчя, що позбавляє від накопиченого в порах бруду та відмерлих клітин. Він складається з косметичної глини та абразивних частинок. Скраб для обличчя може мати різні складові, що залежить від типу і особливостей шкіри. 

Шкіра добре сприймає цей чудовий скраб.

Такі засоби для обличчя мають однаковий принцип дії:

1. Відлущення відмерлих клітин, продуктів потовиділення, залишків косметики та інших забруднень за рахунок абразивних  частинок у вигляді трав та злаків дрібного помелу..

2. Захист шкірного покриву від ушкоджень та подряпин за допомогою глиняної основи з протизапальними складниками.

3. Поліпшення кровообігу і кисневого живлення шкіри, завдяки чому вона стає більш ніжною і гладенькою. 

Для того, щоб скраб поєднував приємне з корисним, його необхідно підбирати за відповідним типом шкіри. Також такий засіб для обличчя має свій час використання. Для сухої шкіри він буде доречним один раз на два-три тижні, а для жирної - один раз на тиждень.

Із чого ж складаються натуральні скраби для обличчя? 

Для зникнення почервонінь, прищів та очищення проблемних ділянок епідермісу є спеціальні скраби для обличчя, що мають різний склад. Освіжаючий ефект у таких засобах надає ментол, а екстракт чайного дерева має антибактеріальну дію.

Натуральна косметика від компанії "Swan" протестована та ретельно перевірена, аби продукція відповідала гарантіям якості та надійності, а наші покупці були задоволені результатом. В асортименті товарів є великий вибір різних засобів для догляду за вашою шкірою: зволожуючі креми (як для дітей, так і для дорослих), натуральні скраби з цукровою чи глиняною основою, бальзами для губ, тверді шампуні для волосся та багато іншого. Вони складаються з природних та органічних компонентів, що мають корисні властивості, які відмінно очищують, пом'якшують і живлять шкіру обличчя. Ми пропонуємо придбати засоби для обличчя оптом і вроздріб. За детальною інформацією заходьте у каталог товарів. Ми надаємо консультації та доставляємо косметику в усі куточки України.

Усе для краси та гарного вигляду вашої шкіри! Звертайтесь!