Бренд INBLU був заснований в Італії наприкінці 70-х років минулого століття. На сьогодні взуття фірми Інблу відоме по всій Європі. На українському ринку воно представлене вже понад 10 років. 

Італійська компанія INBLU використовує новітні технології виробництва, а також якісні, екологічно чисті матеріали. Бренд постійно розвивається та вдосконалюється, тому на сьогодні має безліч філіалів з виробництва якісного та затребуваного взуття по всій Європі та за її межами. Є таке представництво і в Україні.

Історія ТМ INBLU.

Власником торгової марки INBLU є міжнародна взуттєва корпорація "Condor Trade". Головне підприємство знаходиться в Італії. INBLU - це ортопедичне взуття для жінок, чоловіків та дітей. Асортимент взуття включає в себе босоніжки, туфлі, черевики, сабо, в’єтнамки, шльопанці, чоботи, демісезонне взуття. Ви також знайдете популярні "угги" та "дутики" цієї торгової марки. В наявності спортивні, повсякденні та святкові варіанти для всієї родини. Також бренд займається виготовленням комфортних домашніх капців.

Особливу увагу хочемо звернути на зимове взуття. Інблу виготовляє взуття з водовідштовхуючого текстилю та натуральної шкіри. Також є варіанти зі штучної шкіри.

Взуття Інблу має оригінальний дизайн, розроблений італійськими майстрами. Усе взуття виготовляється з урахуванням актуальних тенденцій моди, однак є і класичні моделі. Колекції оновлюються двічі на рік, за сезонами: весна-літо та осінь-зима. Компанія пропонує Вам взуття різних розмірів, тому Ви з легкістю зможете підібрати потрібний варіант.

До основних характеристик брендового взуття Інблу можна віднести зручність, комфортність та функціональність. Висока якість такого взуття зробила його відомим та затребуваним по всій Європі. Не можна не зазначити, що бренд дбає про екологічність матеріалів та їх зручність.

Як бачимо, торгова марка Інблу існує уже багато років і за весь цей час здобула прихильність не одного споживача. Бренд постійно вдосконалює технології виробництва, забезпечуючи Вас лише найкращими варіантами жіночого, чоловічого та дитячого взуття. Доступні ціни та висока якість робить його популярним та затребуваним. Тому якщо Ви бажаєте придбати якісне, екологічне та стильне взуття на будь-який сезон та випадок життя, INBLU - це те, що Вам необхідно!

Наша компанія пропонує Вам купити взуття дитяче Inblu за доступними цінами в Україні. Ми пропонуємо Вам надзвичайно великий вибір моделей для усієї родини, а також серію домашніх капців. Ми здійснюємо оптовий та роздрібний продаж якісного взуття по всій Україні. Для Вас ми пропонуємо найкращі ціни та вигідні умови при оптових покупках.