Дерев’яні піддони здобули неабияку популярність у вигляді тари на підприємствах. Однак на сьогодні піддон дерев'яний має і інше практичне застосування у побуті - його використовують як... меблі та елементи інтер’єру. Саме так! Таке застосування в наш час стало неймовірно популярним, і недарма: по-перше - піддони мають приємну ціну; по-друге, вони легкі в обробці та їх легко "підлаштувати" під певний стиль. По-третє - мода та оригінальність. Такі меблі на сьогодні не лише є практичним рішенням для квартир, офісів та навіть у якості садових меблів, але й перетворюються на справжні витвори мистецтва.

Незначні затрати часу та коштів в обробці палетів роблять їх популярними в якості оригінальних меблів для дому чи саду. Існує безліч ідей, що можна зробити зі звичайних дерев’яних піддонів, щоб це виглядало стильно та оригінально, до того ж і малобюджетно. Звичайно, що "політ фантазії" може завести нас далеко в своїй неповторності та оригінальності, в цьому, мабуть, і полягає ще одна перевага речей, в основі яких - звичайні піддони.

Столи, журнальні столики та стильні підставки.

Дуже популярними та затребуваними стали столи та столики з палетів. Вони не потребують якихось особливих навичок для їх створення - усе залежить від Вашої фантазії. Розмаїття кольорів та фактур столів вражає, адже для реалізації тієї чи іншої ідеї достатньо купити фарбу потрібного кольору, лак або додати трохи ефектів, як, наприклад, тріщини чи покриття "під деревину". Можна лишити стіл і без змін, покривши його лише захисним лаком, аби уникнути механічних пошкоджень такого столика. Розміри та висоту столика теж можна регулювати самотужки, оскільки піддони є легкими в плані обробки.

Серед популярних варіантів столів з піддонів є скляна стільниця, яку накладають поверх виробу. Вільні проміжки таких столів часто використовують як полички, також можна організувати і висувні шухляди у таких конструкціях, що забезпечить багатофункціональність столу. Для зручності переміщень саморобних столиків до них прикріплюють коліщатка.

Дивани та крісла.

Практичні та стильні дивани та крісла - ще один спосіб застосування європіддонів. Функціональність таких меблів не передати словами, адже з палетів можна складати конструкції різної висоти та ширини. Варіацій таких меблів - безліч. Підбір кольорів та фурнітури здійснюється з урахуванням бажань господарів цих меблів та не обмежується, оскільки підібрати потрібну фарбу в магазині на сьогодні взагалі не є проблемою.

Декорування таких виробів - справа кожного, і вона не обмежується польотом фантазії. Можна зробити м’які крісла та дивани, оббивши їх м’яким матеріалом (або спеціальною оббивкою). Вільний простір між піддонами теж можна використати з користю, обладнавши його під полички, шухляди чи висувні ящики для зберігання всіляких дрібниць.

Ліжка.

Ліжка з пелетів надзвичайно популярні. Вони мають неймовірну кількість варіацій. Такі ліжка можуть складатися як з одного ярусу піддонів, так і з кількох. Як і у варіанті з диванами та столами, ліжка можна переобладнати як завгодно: прикріпити м’які частини, додати шухляди та полиці, обладнати коліщатами для зручності пересування тощо. Прикрашати та декорувати узголів’я також можна, відштовхуючись від власних смаків та побажань.

Декоративні елементи.

Панно, картини, стелажі, полиці - це далеко не весь список того, що можна створити своїми руками, взявши за основу звичайні дерев’яні піддони. Їх легко перетворити на справжній витвір мистецтва та зробити родзинкою будь-якого інтер’єру.

Садові меблі.

Змайструвати садові меблі з дерев’яних піддонів - теж не проблема. Можна зробити садові столики, дивани та крісла. Також з піддонів можна легко змайструвати садову гойдалку або шезлонг.

Таким чином, з мінімалістичних та легких у конструкції європіддонів можна створити оригінальні та практичні меблі. Як бачимо, собівартість виробів з піддонів не є високою, а затрати часу та сил мінімальні. Важливою перевагою складання будь-яких конструкцій з піддонів є модульність. Іншими словами, меблі можна складати та розкладати як пазли, що дозволяє робити меблі компактними та значно економить простір приміщення. Справді, такий варіант дозволяє зробити оригінальні та стильні меблі "під себе", вони не лише будуть дарувати приємне відчуття затишку, але й стануть Вашим власним дизайнерським внеском у інтер’єр приміщення, в якому Ви проводите свій час.

Купити європіддони високої якості для своїх шедеврів Ви можете у нас. Наша компанія пропонує Вам як стандартні палети, так і можливе виготовлення піддонів за Вашими індивідуальними замовленнями. Ми гарантуємо доступні ціни та доставку по Україні. Можливий опт та роздріб. Доставка узгоджується з кожним клієнтом індивідуально.