Поїздки на природу та подорожі у цікаві місця - це найкращий відпочинок для душі та тіла. Однак сучасні люди звикли до комфорту та зручності, і саме цього не вистачає у польових умовах. На допомогу прийдуть похідні складні меблі, які компактні, зручні та мають ряд критеріїв.

1. Міцність таких меблів досягається завдяки тому, що вони сконструйовані таким чином, аби витримувати певну вагу, тобто усі використані матеріали надійні. Також похідні меблі мають бути стійкими до частих переміщень та значних навантажень.

2. Надійність і безпека. Безперечно, важливим критерієм будь-яких меблів є їх надійність та безпечність в плані експлуатації. Це той випадок, коли кожна деталь має значення. Важливо, щоб уся загальна конструкція надійно трималася та мала якісні кріплення, які б при навантаженні (наприклад, коли людина сідає в крісло) не деформувалися та раптово не "склалися". Іншими словами, механізм роботи розкладного стільця має бути продуманим на 100 %. При виборі меблів для відпочинку варто звернути увагу і на акуратність виробу, адже якщо ми бачимо певні дефекти чи "нерівності" конструкції - це аж ніяк не говорить про якість та надійність меблів.

3. Якість туристичних меблів визначається не лише роботою виробу, але й матеріалами, з яких їх виготовлено. Кожен елемент комплекту повинен бути виготовлений з якісних, міцних та бажано естетично привабливих матеріалів, які б відмінно виконували свої функції.

4. Легкість та компактність. Незважаючи на те що туристичні меблі міцні та надійні, вони виконані так, щоб бути максимально зручними у плані транспортування та компактно складатися.

5. Комфортність, напевно, один з найважливіших критеріїв при виборі туристичних стільців. Вони повинні бути зручними. Однак поняття зручності - досить відносне та індивідуальне, тому обирати стілець туристичний складаний слід з урахуванням власних понять про комфорт.

6. Доступна ціна. Складані меблі мають демократичну ціну. Звичайно, що важливим є співвідношення ціна-якість, однак зазвичай складані туристичні стільці не коштують захмарні гроші, через що й мають неабияку популярність.

Компанія "Стелс" пропонує Вам величезний вибір меблів-трансформерів різного призначення: для офісів, дому чи дачі, похідні складані меблі та багато іншого. Ми відповідально ставимося до своєї роботи, тому здійснюємо виготовлення меблів лише з найкращих матеріалів із застосуванням сучасних технологій. Уся наша продукція є безпечною, міцною, надійною та компактною. До того ж у нас приємні ціни.

Детальніше ознайомитися з асортиментом та оформити своє замовлення Ви можете на нашому сайті.