Вибір новорічної ялинки — одне з найприємніших занять. У сучасному світі новітніх технологій і прагнення до зручності та комфорту багато хто надає перевагу штучним хвойним деревам. Чим же штучна ялинка краща за натуральну?

Безперечно, справжня лісова красуня по красі та неповторному аромату поза конкуренцією. Але ж по-справжньому гарна вона лише у природніх умовах. У будинку чи міській квартирі хвойне дерево швидко чахне, жовтіє, осипається і по закінченні свят відправляється на смітник. Хто ж не спостерігав сумну картину десятків колишніх красунь біля сміттєвих баків? Залишмо природу у спокої - адже зараз є величезний вибір штучних ялинок і сосен, які важко відрізнити від справжніх.

Купивши штучну ялинку, ви суттєво зекономите гроші і полегшите собі життя. Адже штучне дерево можна використовувати кілька років, по закінченню свят його легко скласти і сховати. І вам не потрібно буде вигрібати з усіх кутків хвою!

Для виготовлення сучасних ялинок використовують екологічно чисту сировину. Тому вони безпечні для здоров'я і зберігають гарний вигляд тривалий час. Литі ялинки і сосни не відрізнити від справжніх - вони ідеально повторюють кожну гілочку лісових красунь.

Отже, якісна штучна ялинка допоможе Вам зберегти гроші, чистоту в домі та ваш час. Вона легка у використанні та безпечна у побуті. Розмір ялинки, дизайн, тип голок, матеріал, з якого вона виготовлена, — все можна вибрати відповідно до ваших вподобань.

Якщо у вашій квартирі недостатньо місця для зберігання ялинки, ви можете купити маленьке дерево. Але якщо ви хочете велику ялину — то це не проблема, тому що існують збірні та цільні штучні ялинки. Збірні ялинки можна розібрати та компактно скласти.

Звісно, що штучні ялинки теж мають мінуси. Один із найбільших, на думку багатьох, — вони не мають неповторного запаху справжньої хвої. Це легко вирішити за допомогою кількох справжніх хвойних гілочок.

Багаторазовість у використанні — звісно, добре, однак кожного року одна й та ж ялинка може набриднути. Але ж її можна по-різному прикрасити, правда?

Вибір, звичайно, за вами, однак зважайте на усі плюси та мінуси, а також на власні вподобання.

Якщо ж Ваш вибір - штучна новорічна ялинка, заходьте в каталог нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо великий вибір новорічних красунь різних розмірів, кольорів і моделей. У нас є штучні ялинки та сосни для офісів, великих будинків та маленьких квартир. Ми пропонуємо доступні ціни, гарантію якості та доставку по Україні. Усі деталі можна з'ясувати по телефону. Зробити замовлення ви можете на сайті.

Ми подаруємо Вам святковий настрій!