У наш час ялинка є символом Нового року. Проте так було не завжди. На першопочатках поклоніння дереву вважалося язичницькою традицією. Прийнято думати, що ялинка перетворилася у різдвяний символ у Німеччині, де за часів язичництва ототожнювалася зі світовим деревом.

У германських племен була традиція на Новий рік прикрашати ялинку кольоровими ганчірками та проводити обряди навколо неї.

Сьогодні ялинка є незаперечним атрибутом Нового року. Мати ялинку вдома на новорічні свята стало традицією. Масовий попит на ялинки протягом свят призводить до незаконної вирубки лісу, що спричиняє погіршення екологічної ситуації. Тому на заміну живим хвойним деревам приходять штучні.

Перші новорічні красуні зі штучних матеріалів з'явилися у Німеччині в 19 столітті. Такі штучні ялинки виготовлялися з пофарбованого гусячого пір'я. Згодом ця традиція перейшла і в США, де ялинки набули нових форм — їх почали робити з дерева у формі піраміди, прикрашати свічками.

Взагалі штучна ялинка — це конструкція у вигляді новорічної справжньої ялинки. У сучасному світі існує багато видів штучних ялинок. Серед них найпопулярніші ПВХ і литі.

Штучна ялинка ПВХ, або хвоя-плівка — таке дерево виготовляється з поліетилену або поліпропілену, цей матеріал є екологічно чистим. Такі ялинки міцні та якісні, за своїми властивостями майже не піддаються змінам. Хвоя-жилка (ПВХ) - ці ялинки виглядають пишнішими та красивішими за натуральні.

Литі ялинки виготовляють із пластмаси, їх відливають у спеціальних формах, а голки — з поліпропілену. Така ялинка є гарною та пишною і нічим не відрізняється від живої.

Якщо ви думаєте купити штучну ялинку, то ось декілька порад щодо її вибору. Насамперед зверніть увагу на голки, вони мають бути міцними і жорсткими та, звісно, добре триматися. Конструкція ялинки повинна бути прямою та стійкою. Варто вибирати металеву підставку, тому що пластмасові швидше ламаються.

Люди дедалі частіше замислюються над екологічною ситуацією, тому все більше віддають перевагу якісним штучним ялинкам і соснам. Якщо ж не вистачає неповторного аромату хвої - прикрасьте свій дім кількома живими гілочками. Так створите новорічну атмосферу і природі не зашкодите.

Вибираючи новорічну ялинку, ви повинні пам'ятати не тільки про себе, але і про навколишнє середовище. Залиште живу ялинку у лісі - для святкування обирайте штучне дерево.

Інтернет магазин штучних ялинок "Смерека Плюс" вирішить усі організаційні питання - у нас величезний вибір штучних ялинок, сосен і декору. Ми робимо все, щоб ваші свята були вдалими!