На сьогодні чоловічі проблеми лікуються багатьма способами – лікувальні трави, лікарські засоби і препарати та багато іншого. Такі препарати, як Віагра, Сіаліс, Левітра й інші, здатні підвищити чоловічу потенцію та значно покращити якість статевого акту. Однак існує ще одна категорія – таблетки для продовження статевого акту чоловіка, або ж пролонгатори.

Пролонгатори – це лікарські препарати, призначені для продовження статевого акту у чоловіків, також такі препарати дозволяють зробити жіночий оргазм більш якісним. Кожен чоловік прагне зберегти свою потенцію, однак з часом вона слабшає та погіршується. Для підтримки себе "у формі" чоловіки часто використовують препарати, аби бути впевними у собі.

Як діють препарати для продовження статевого акту?

Ефективність пролонгаторів полягає в тому, що препарати "притуплюють" чутливість статевого органа чоловіка. У складі пролонгаторів містяться анестетики природного або синтетичного походження – зазвичай це лідокаїн. Завдяки таким препаратам чоловік може контролювати свої відчуття та сім’явиверження, доки партнерка не досягне максимального задоволення. Препарати для подовження статевого акту є цілком безпечними, адже не містять у своєму складі гормонів. Протипоказання для застосування препаратів є лише для тих людей, які мають алергію на певні рослинні компоненти або анестетики. З особливою обережністю підходити до вибору пролонгатора слід чоловікам з патологіями нирок або цукровим діабетом.

Лікарські форми пролонгаторів.

Засоби для продовження статевого акту мають кілька форм випуску – таблетки, гелі, креми та спреї.

Форма таблеток є досить зручною та дозволяє приймати препарат в будь-якому місці. Найбільш відомими препаратами у формі таблеток є Левітра та Депоксетин.

Гелі для тривалого статевого акту використовують як мастило. Вони виконують одразу дві функції – слугують пролонгаторами інтимної близькості та забезпечують природне змащення.

Креми-пролонгатори не містять у своєму складі лідокаїну, що дозволяє застосовувати їх чоловікам, які мають індивідуальну непереносимість цієї речовини.

Спреї у своєму використанні є дуже зручними, тому здобули прихильність багатьох мужчин. Спреї швидко починають діяти, тому чимало чоловіків вважають їх найефективнішим способом подовження тривалості статевого акту.

Отже, як бачимо, суттєво збільшити тривалість статевого акту і покращити його якість можна завдяки таким лікарським препаратам, як пролонгатори. Вони є дієвими та зручними у використанні, тому Ви з легкістю зможете підібрати найкращий варіант для себе.

Наша компанія пропонує Вам величезний вибір товарів для отримання максимального задоволення від сексу. Усі наші препарати є цілком безпечними та якісними. Ми гарантуємо приємні ціни та дієвість препаратів! Замовити таблетки для потенції та інші препарати Ви можете на нашому сайті. Доставка здійснюється "Новою Поштою" та "Укрпоштою" по всій території України.

Подаруйте собі якісний та тривалий секс!