75 % усіх хворих, вважають експерти ВООЗ, розумніше лікувати не синтетичними ліками, а препаратами рослинного походження...

На початку ХХІ століття найбільш обговорюваним питанням на міжнародному рівні стали дієві та нешкідливі способи лікування людини. Тоді ж на Міжнародному фармакологічному конгресі в Мюнхені було проголошено: майбутнє фармакології – природні препарати. У всьому світі розпочинається справжній бум препаратів рослинного походження, чільне місце серед яких займають біологічно активні добавки (БАД), вітаміни природного походження, екстракти, фітовіти.

• Які ж саме дії вони виконують?
• Чим відрізняються один від одного?
• Чи дійсно наш організм потребує їх?
• І якщо так, то в якій кількості?

Отже, про все по порядку.

Дієтичні добавки винайшли в Америці під час Другої світової війни. Це зробили для того, щоб розв'язати проблему збалансованого харчування. Все просто: одна таблетка містить весь необхідний запас мікроелементів, який спрямований на поновлення цілого комплексу вітамінів та харчових волокон.

Саме поняття "дієтична добавка" об'ємне. Переважно це вітамінні, вітамінно-мінеральні добавки, рослинна сировина окремо або в суміші у формі таблеток, порошків, розчинів, що приймаються разом з їжею або самостійно для зміцнення здоров'я людини. 

Як показує статистика, на сьогодні ставлення споживачів до БАДів неоднозначне. Ми не можемо всерйоз сприймати і користуватись тими засобами, про які мало знаємо, тому варто зазначити, що БАД – це композиції природних (або ідентичних природним) біологічно активних речовин, призначених для споживання з їжею або додавання до складу харчових продуктів з метою збагачення раціону окремими харчовими або біологічно активними речовинами.

Можна зробити висновок, що БАД – це і є дієтична добавка, до складу якою входять екстракти природних речовин. Поняття БАД не слід плутати з вітамінно-мінеральними комплексами, які містять діючі вітамінні речовини, розраховані на одноразовий прийом (таблетка, капсула, водорозчинна таблетка абощо) двох і більше вітамінів.

Загальновідомо, що для нашого здоров'я потрібні в достатній кількості як вітаміни, так і природні біологічно активні речовини, які забезпечують нормальне функціонування нашого організму. Сьогоднішні реалії такі, що зберігання продукту на полиці супермаркету вимагає вжиття цілої низки заходів щодо його обробки, при цьому руйнується ціла низка мікроелементів та вітамінів. Відтак, щоб відновлювати цей баланс у нашому організмі, слід звертатися до інших джерел наповнення організму.

Тому ми рекомендуємо ознайомитись із вітамінами та харчовими добавками, які потрібно вживати та які пропонує наш інтернет-магазин VsimShop. Знайти найефективніші БАДи для схуднення, вітаміни для зміцнення серця, кращі вітаміни для зору, купити біодобавки Ви можете тут.

Пам'ятайте! Якщо Ви приймаєте БАДи, вітаміни, дієтичні добавки,  імуномодулюючі препарати, то потрібно вживати їх у кількості, призначеній лікарем або зазначеній на етикетці. Більше – не завжди означає краще. Дози придумують не з голови, а отримують в результаті досліджень. 

"Добути і зберегти своє здоров’я може тільки сама людина", – радив М. Амосов.