Шини – важлива деталь кожного авто, бо, як кажуть у народі, «Назвіть хоч возом, але без коліс не поїдеш». Шини не менш важливі за двигун чи інші деталі авто, адже від них залежить безпека руху, особливо взимку, тому вибирати шини потрібно дуже прискіпливо. Якщо авто правильно «взуте», то безпека руху на дорозі буде максимальною. Від правильно підібраних шин залежатимуть гальмівні властивості авто, а також «зчіплюваність» машини з дорогою. 

На сайті компанії «Технолайн-Південь» здійснюється продаж вантажних шин, якісної та перевіреної часом гуми від багатьох відомих світових та вітчизняних виробників. Компанія Технолайн-Південь пропонує тільки перевірені вантажні шини, які мають усі знаки якості та відповідності. 

Вибір вантажних шин залежить від багатьох умов:

• завдання, яке вимагається від шин (чи це шини для сільськогосподарської техніки, чи для навантажувачів, чи для автобусів);
• експлуатація шин (шини використовуватимуться на бездоріжжі чи на автомагістралях, у місті чи на будівництві);
• погодні умови (зимові шини варто "одягати" при досягненні температури у 7 градусів тепла).

Які бувають типи та види вантажних шин

Безкамерні вантажні шини

Такі моделі підходять для легких вантажівок, мікроавтобусів, причепів тощо.

Радіальні вантажні шини 

Шини такого виду забезпечують краще зчеплення з дорогою, тому вони підходять для спецтехніки. Радіальні шини витримують великі навантаження та мають високу прохідність, що дозволяє їм долати складні шляхи. Такі шини служать менше, але це компенсується їх низькою вартістю.

Діагональні вантажні шини 

Будова таких шин давно застаріла, але їх випускають досі, часто для машин архаїчних конструкцій. Діагональні шини дешеві, а їхній каркас менш схильний до руйнування при ударах і порізах. 

Також шини розрізняють за протектором. Протектор – це зовнішня частина шини (шар спеціальної гуми з рельєфним візерунком). Завдяки протектору забезпечується зчеплення з дорогою, а каркас шини захищений від механічних пошкоджень. 

Дорожній візерунок (ромб) – забезпечує кращий контакт з дорогою та має стійкість до зношування. 

Універсальний візерунок – має ґрунтозачіпки по краях шини, які покращують зчеплення на м'яких ґрунтах та снігу. 

Зимовий візерунок – в блоках таких шин вбудовані металеві шипи для запобігання ковзанню шини по льоду.

Розрізняють інші види візерунків: для шин підвищеної прохідності, асиметричні та всесезонні.

Зверніть увагу, що в інтернет-магазині «Технолайн-Південь» Ви можете придбати за доступними цінами кращі та високоякісні вантажні шини для сільгосптехніки та тракторів, великогабаритні шини, шини на екскаватор навантажувач та міні-навантажувачі, для кар'єрних самоскидів, шини для фронтальних навантажувачів та грейдерів, а також шини для легкових авто.