До питання вибору постільної білизни варто поставитися дуже серйозно, адже постіль має забезпечувати комфортні умови для сну. Особливо це стосується підбору тканин та кольорів. На ринку сьогодні представлений надзвичайно великий асортимент постільної білизни на будь-який смак, однак існують певні критерії вибору, яких слід дотримуватися.

По-перше – розміри. Виробники створюють постіль у кількох варіантах, аби ви могли підібрати потрібний розмір для свого ліжка. Так, існують комплекти полуторний, двоспальний та євро. По-друге, постільну білизну слід вибирати відповідно до сезону, аби забезпечити максимальний комфорт під час сну. Сюди ж можна віднести і натуральність тканин, які дозволяють Вашій шкірі дихати й не створюють неприємних відчуттів. Колір і принти – справа кожного, адже, обираючи той чи інший комплект, Ви звертаєте увагу на наявність чи відсутність малюнка, колірну гаму та те, як вони будуть дивитися у Вашому інтер’єрі. Ще одним важливим критерієм є ціна. Нині на ринку представлений надзвичайно великий вибір постільної білизни за різною ціною. Однак слід зауважити, що хороша та якісна білизна хоч і коштує дорожче, але й прослужить Вам довше.

Серед перерахованих критеріїв хочемо зупинити Вашу увагу на кольорі та тканинах.

Як відомо, колір дуже впливає на наш емоційний стан, тому, обираючи постільну білизну, варто врахувати це. Також наявність або відсутність малюнка чинить певний вплив на наші відчуття та емоції. Постільна білизна є невід’ємною складовою Вашого інтер’єру та дозволяє забезпечити комфортний і хороший сон. Колір здатен заспокоювати та збуджувати, тому обирати той чи інший варіант можна залежно від Ваших планів на вечір та ніч. Так, забезпечити сприятливі умови для повноцінного відпочинку Вам допоможуть світлі пастельні кольори – рожевий, блакитний, салатовий, персиковий та білий. Для романтичного вечора чи пристрасної ночі Вам підійдуть яскраві та подекуди зухвалі кольори – червоний, чорний, оксамитовий, темно-фіолетовий і т. д. Це ж стосується і малюнків: якщо Ви обираєте дрібний малюнок, він подарує Вам спокій, а великі малюнки або повна їх відсутність здатні викликати пристрасть. Геометричні фігури на постелі забезпечують відмінний відпочинок та спокійну атмосферу.

Щодо тканин, то мають бути максимально натуральні варіанти. Серед найбільш популярних на сьогодні – ситець, бязь, льон, сатин, бамбук та шовк.

Ситець – це досить дешевий матеріал, легкий у догляді. Однак прослужить така постіль недовго.

Бязь теж є досить дешевим матеріалом, при цьому має триваліший термін експлуатації: тканина витримує велику кількість прань, не линяє та легко прасується.

Льон є натуральною тканиною та має досить високу вартість. Це і не дивно, бо така постіль має гігроскопічні властивості та є зносостійкою.

Сатин має блиск, який нагадує шовк. Сатинова постіль має відмінні експлуатаційні характеристики та може прослужити тривалий термін без втрати кольору та своїх властивостей. Така білизна не ковзає та не прилипає до тіла. Проте ціна є досить високою.

Благородний шовк цінується здавна. Він має елегантний вигляд та є приємним до тіла, має такі властивості, як міцність, пружність та довговічність. Однак вартує така постіль дуже дорого.

Бамбук – це невагома тканина з легким блиском. Вона має надзвичайну м’якість і водночас є міцною та щільною. Бамбук має антибактеріальні властивості, тому така постільна білизна дуже цінується.

Отже, обираючи постільну білизну, варто звертати увагу на її характеристики, аби забезпечити собі відмінний відпочинок. Купити красиву постільну білизну Ви можете на нашому сайті. Ми пропонуємо Вам великий вибір якісних та стильних комплектів у будь-якому форматі та у різній колірній гамі. Можливий опт (від 3 одиниць товару) та роздріб. Оформити своє замовлення можна на сайті або звернувшись за контактними номерами телефонів.

Обирайте красиву та комфортну білизну для здорового сну у нас!