Термоштори – це герметичні штори з ПВХ, які ізолюють двері від змін температури. 

Термоштори сьогодні мають широкий попит. Спеціальний термозахисний шар в термошторах (пвх завісах) дозволяє охолодити або навпаки, обігріти приміщення без додаткових витрат на електроенергію, що допомагає значно її зекономити.

Де використовуються термоштори?

• торгові центри 
• автомийки 
• супермаркети 
• ресторани 
• технічні приміщення 
• склади 
• альтанки 
• вантажні авто 
• ворота 
• будь-які інші двері

Як це працює, які переваги?

1. ПВХ штори (завіси) ефективно захищають від протягів, спеки та холоду. Допомагають знизити температуру в приміщенні під час сильної спеки, оскільки не пропускають гарячі потоки повітря. 

2. Зовнішній вигляд таких завісів нагадує громіздкі прозорі полоски. Вони пишні і габаритні, але водночас можуть вписатися навіть у інтер'єр дитячої кімнати у торговому центрі. 

3. Колірна гама завісів різноманітна, але стандартні термоштори прозорі, такі зручні у складських та торгових приміщеннях. 

4. Деякі види термоштор можуть допомогти значною мірою затемнити приміщення. 

Купувати, переробляти чи замовляти?

Звичайно, штори можна зробити самостійно, але краще їх купити вже готовими. Ми маємо широкий асортимент подібної продукції. Наша компанія пропонує вам найбільш ефективні засоби енергозбереження!

Чому їх варто купувати?

1. Тому що це ефективно. Завіси дуже доступні у ціні, а витрати на додатковий обігрів чи охолодження приміщень зменшуються до 50 %. 

2. Тому що вони довговічні. Завіси легко миються і не деформуються, а особлива конструкція збільшує період служби завіс. 

3. Вони зручні в експлуатації. Завіси забезпечують свободу доступу, тому не потрібно постійно відчиняти і зачиняти двері, оскільки це спричиняє додатковий дискомфорт. Із завісами все набагато простіше, вони водночас утримують тепло або холод, захищають приміщення і товар від комах і птахів, пилу та листя. 

4. Вони екологічні. Завіси екологічно безпечні і не піддаються горінню. Вони також абсолютно нешкідливі для людей. 

У якості та ефективності нашої продукції уже давно переконалися провідні українські компанії, такі як:

– Мережеві супермаркети та магазини «Сільпо», «Велика Кишеня», «Білла Україна», «Фуршет», «АТБ», «Епіцентр»;
Заводи та кондитерські фірми «Кока-Кола», «Світоч», «Рошен»;
Торгові марки та заводи «Чумак», «Геркулес», «Немирів», «Таврія», концерн «Меркс»;
– ВАТ «Аеропорт Бориспіль», тютюнова фабрика «Прилуки», транспортно-логістичні склади, а також безліч інших підприємств України. 

Замовити штори з ПВХ можна в компанії "Кристал". Ми виготовляємо кращі ПВХ штори (для внутрішніх перегородок) кольорові або прозорі та стандартні стрічкові завіси (підприємства, заводи, склади). Телефонуйте нам!