15 вересня у Хмельницькому відбулася ХХХІ агропромислова виставка «Агро Поділля-2018».

Чимало провідних вітчизняних фірм представили свою сільгосптехніку, обладнання, комплектуючі, а також провели демонстраційні покази техніки та полігонах виставкового центру.

З-поміж багатьох інших особливу увагу відвідувачів привернула експозиція різноманітної техніки від«Волинської фондової компанії» - однієї із провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні.

Окремий стенд «ВФК», яка, до речі, цьогоріч святкує свій 25-літній ювілей роботи в нашій державі, був виділений для моделей всесвітньовідомого бренду MasseyFerguson, який є частиною величезної корпорації AGCO.

MasseyFerguson - один з найпопулярніших брендів сільськогосподарської техніки, ефективність, економічність, надійність та комфорт якої вже відзначили агровиробники багатьох країн.

Завдяки своїм технічним характеристикам, а також у поєднанні з професійним сервісним обслуговуванням від «ВФК» техніка MasseyFerguson гарантує фермерам цілковиту впевненість у вчасному та якісному виконанні робіт будь-якої складності у полях.

 

 

Ми пропонуємо вашій увазі детальніше ознайомитися з деякими моделями тракторів MasseyFerguson, що були представлені на виставці «АгроПоділля-2018».

Трактор MasseyFerguson 7722 – один з найбільш ходових в Україні, його вже випробували на своїх полях та високо оцінили чимало аграріїв нашої держави.

Трактор обладнаний двигуном AGCO POWER об’ємом 7,4 л та має потужність 220 к.с. Він забезпечує оптимальну потужність, оснащений турбонаддувом та проміжним охолоджувачем. Технологія паливної системи контролює постійну наявність необхідної кількості палива, не зважаючи на число обертів або навантаження двигуна. AGCO POWER має низький коефіцієнт зносу, низький рівень шуму та характеризується низькою питомою вагою витрати палива в широкому діапазоні обертів.

Компактне розташування приладів, датчиків та джойстика забезпечують комфорт при роботі оператора.

Огляд з кабіни трактора на 300° та дизайн кабіни дозволяють вчасно виконувати оператору декілька видів робіт. Трансмісія Dyna-6 або Dyna-VT (на цей трактор може бути встановлено два типи трансмісії), потужний 6-ти циліндровий двигун є провідним дизайнерським рішенням компанії MasseyFerguson.

Зокрема безступенева трансмісія Dyna-VT забезпечує безперервну, плавну роботу в різних умовах, відрізняється простотою використання і точністю управління. Система динамічного керування роботою трактора (DTM) працює в поєднанні з трансмісією, в діапазоні 1000-2100 об/хв., при цьому оператор може встановлювати як нижню, так і верхню межу діапазону. Розумна система трансмісії забезпечує роботу без збоїв, що позитивно впливає на загальну продуктивність.

Окрім двигуна та трансмісії, високі тягові характеристики надає колісна база довжиною 3 метри, завдяки якій трактор має поліпшену стійкість, високий рівень зчеплення на полі, а в комбінації зі збалансованою конструкцією корпусу трактора з’являються й додаткові переваги: знижений тиск на ґрунт при стабільній та ефективній роботі на ньому, високу маневреність та комфорт оператора.

Трактор MF 7722 можна замовити в трьох комплектаціях: Essential (найголовніші базові функції), Efficient (оптимізована версія для підвищення ефективності роботи) та Exclusive (велика кількість інноваційних опцій).

 

 

 

 

Також слід відзначити повнофункціональну систему навігації Auto-Guide 3000, яка дає субметрову, дециметрову та сантиметрову точність, підвищуючи ефективність сільськогосподарських робіт та може використовуватися при точному землеробстві. Багатьма випробовуваннями доведено, що система навігації усуває перекриття, збільшуючи площу поля, яке обробляється за годину, а також економить до 12% палива при експлуатації в польових умовах.

Варто також додати, що попри всі описані переваги, якими наділена ця модель, трактор MF 7722 ще й доступний за ціною.

Трактор MasseyFerguson 8737 є флагманською моделлю для всіх видів робіт потужністю до 370 к.с.

Нова серія MF 8700 спеціально розроблена для великих господарств і ферм, яким необхідні потужність, комфорт, ефективність та надійність. Завдяки поєднанню новаторських і конструктивних рішень трактор MF 8737 має низькі показники експлуатаційних витрат, високої надійності і більш економічного двигуна.

 

 

 

Основні переваги трактора MF 8737:

- новітній 6-циліндровий двигун AGCO POWER з робочим об'ємом 8,4 літра з паливною системою CommonRail - чудовими показниками потужності, економічності та надвеликого крутного моменту (370 к.с.);

- модернізована система Cyclair для вентиляції охолодженого повітря двигуна AGCO POWER об'ємом 8,4 л;

- нова модернізована система кондиціонування охолодженого повітряного потоку по всьому трактору відповідно до системи Cyclair;

- нова панорамна кабіна 2-х типів: Efficient і Exlusive - поліпшена звукоізоляція, огляд з кабіни на 3600 новою панеллю керування, підлокітником і багатофункціональним джойстиком нового класу;

- підсилена задня навіска;

- збільшені розміри коліс і колісної бази - 2,15 м має діаметр заднього колеса для кращої тяги, зниження ущільнення ґрунту, що забезпечує максимальну продуктивність;

- нова передня навіска (IFLS) вантажопідйомністю 5000 кг.;

- нова трансмісія Dyna-VT з функцією динамічного керування трактором (DTM);

- система підвіски кабіни OptiRidePlus - активна підвіска кабіни;

- потужна задня навіска вантажопідйомністю 12000 кг;

- сучасні системи ПО: AutoGuide, система телеметрії AGСOMMAND і CCD, яка дозволяє оператору управляти з монітора гідророзподільниками, які зазвичай контролюються за допомогою джойстика;

- передня навіска і вал відбору потужності ВВП легко інтегруються в передню частину трактора MF 8737.

Трактор MasseyFerguson 6713.

Колісний трактор MasseyFerguson 6713 зарекомендував себе як надійний помічник для середніх та малих фермерських господарств.

На трактор MF 6713 встановлюється повністю синхронізована трансмісія з 12 передачами переднього і 12 передачами заднього ходу, розділеними на 2 діапазони. На типовий для польових робіт діапазон швидкостей від 4 до 12 км год. припадає шість передач, а максимальна швидкість трактора з цією трансмісією становить 30 км/год.

Відомий своєю надійністю, міцністю і паливною економністю 4-циліндровий двигун AGCO Power з робочим об'ємом 4,4 л з турбокомпресором розвиває потужність 132 к.с. і крутний момент 540 Н-м при 1500 об/хв.

Оптимальна для конкретної робочої операції швидкість руху вибирається за допомогою важелів, розташованих в межах зручної досяжності, завдяки чому оператору легко ними керувати. Однодискове сухе зчеплення вирізняється простотою експлуатації і технічного обслуговування. Трансмісія
пропонується з електронним керуванням човниковим механізмом і оснащується багатодисковою муфтою в масляній ванні.

 

 

Переваги трактора MF 6713:

- коробка передач з човниковим режимом вибору напрямку руху і механічним або гідравлічним керуванням;

- проста конструкція для зведення до мінімуму втрат потужності, а також підвищення характеристик і паливної економічності;

- гідромуфта ВВП для простоти експлуатації та тривалого терміну служби;

- електрогідравлічне блокування диференціала: просте включення при будь-яких умовах:

- незалежний ВВП;

- посилений механізм задньої навіски з електронною системою управління (ELC) для безпечного і впевненого використання важкого навісного обладнання;

- посилений задній міст для можливості роботи з будь-яким знаряддям;

- виключно міцний задній міст з посиленою епіциклічною передачею для безвідмовної роботи при максимальних навантаженнях;

ВIдгуки учасникIв виставки «Агро ПодIлля­2018» про технIку Massey Ferguson

Анатолій Перейма, керівник ФГ «Перлина», Деражнянський район, Хмельницька область:

«У себе в господарстві ми постійно стараємось оновлювати наш технічний парк, адже розуміємо, що без якісної та надійної техніки важко досягти високих результатів. Свій вибір я зупинив на MasseyFerguson, оскільки чув дуже багато позитивних відгуків про нього від аграріїв Хмельниччини, які вже не один рік користуються цією технікою. Крім того, пригадую, як в далекому 1992 році українська діаспора запросила фермерів з України до Австралії, – я теж був серед них. І перший трактор, яким мені випала нагода покермувати там, був якраз MasseyFerguson. Досі пам’ятаю те відчуття комфорту і зручності, яке у мене тоді виникло. Не порівняти з нашими тракторами…

Зручно, що поряд з нашим господарством розташований і дилерський центр, який швидко та якісно проводить сервісне обслуговування».

Анна Артим

Журнал "АгроЕліта"