З приходом осені та перших холодів наш організм значно ослаблюється, а загроза заразитися вірусами грипу чи інших застудних захворювань при цьому зростає. Є безліч способів лікування застуди та ГРВІ – "народні" засоби, антибіотики, таблетки, сиропи, льодяники. Хочемо звернути Вашу увагу на ефективний допоміжний засіб для лікування грипу та профілактики захорювань – льодяники Іммунвіт.

Льодяники Іммунвіт – це засіб, який підходить для дітей та дорослих будь-якого віку. Препарат випускається у формі льодяників, які мають приємний смак, тому його легко та зручно вживати. В наявності такі смаки льодяників: апельсин, лимон, евкаліпт, лакриця, м'ята та шавлія. Льодяники є фітовітамінним препаратом і містять у своєму складі багатий мультивітамінний комплекс. У складі карамелі Іммунвіт є такі вітаміни: A, B, B2, B5, B6, B12, C, E, PP, D, K, H, а також більше 25 амінокислот і мінералів.

Іммунвіт володіє таким властивостями:

– сприяє підвищенню імунітету;
– захищає від бактерій;
– дезінфікує носоглотку;
– пом'якшує кашель;
– зменшує неприємне першіння в горлі;
– зменшує закладеність носа.

Препарат Іммунвіт є препаратом вітчизняного виробництва. Його виготовляють на високоякісному німецькому обладнанні, а в основу препарату входить квітковий пилок. Фітовітамінні льодяники Іммунвіт містять у своєму складі виключно натуральні компоненти та біологічно активні речовини, такі як ефірні олії, вітаміни-амінокислоти В2, С, Е та квітковий пилок.

Вітаміни В2, С, Е сприяють покращенню стану шкіри, нейтралізуючи вільні радикали. Вони також є дієвими при появі зморшок.

Ефірна олія є відмінним антисептиком. При грипі та застуді вона допомагає усунути закладеність носа, пом'якшує кашель та відхаркування при вологому кашлі.

Квітковий пилок здатен покращувати загальний стан імунітету, що сприяє активному захисту нашого організму від вірусів та інфекцій. Пилок також позитивно впливає на працездатність людини (як фізичну, так і розумову).

Спосіб застосування.

Льодяники потрібно повільно розсмоктувати. Приймати по 1 льодянику кожні 3-4 години. Дітям рекомендується вживати не більше 5 лікувальних карамельок в день, дорослим – до 10.

Як бачимо, препарат допомагає не лише в профілактичних цілях, але й має лікувальні властивості. Ми пропонуємо Вам льодяники від кашлю, ціна яких цілком доступна. Наш інтернет-магазин надає Вам великий вибір товарів для краси та здоров'я за доступними цінами. У нас Ви знайдете виключно натуральну продукцію від вітчизняних та закордонних виробників. Замовлення приймаємо з будь-якого куточка України. Оплата здійснюється зручним для Вас способом. При замовленні товарів на суму 550 грн – доставка безкоштовна.

Зміцнюйте імунітет разом з нами!