Стиль лофт на сьогодні є дуже популярним та простим – його використовують для оформлення як житлових приміщень, так і офісів, барів, кафе тощо. Для стилю характерними є вільне планування приміщення, високі стелі, високі вікна, відкритість технічних та промислових елементів, а також відсутність зовнішньої обробки стін. Слово "Loft" перекладається як "горище", тому це дещо занедбаний та водночас простий стиль інтер’єру та меблів. У стилі переважають "вуличні" мотиви, тому часто використовуються графіті, розпис стін та плакати на стінах.

Меблі в стилі індастріал і лофт теж мають свої особливості – розглянемо їх детальніше. Часто такі меблі використовують задля зонування приміщення. Їх дизайн – оригінальний, дещо незвичний та креативний. Велику увагу приділяють деталям та цікавим елементам, що присутні у дизайні таких меблів. Зазвичай меблі виконані або у вінтажному, або у сучасному стилі. Також стилі лофт та індастріал характеризуються мінімалістичністю – у житлових кімнатах такого типу передбачається невелика кількість меблів, а головний акцент робиться на деталі та розширення простору.

Найчастіше використовуваним матеріалом для меблів є метал, дерево та шкіряні оббивки. Пластик не є популярним у цьому стилі, однак зустрічаються декоративні елементи і з цього матеріалу. Ще однією особливістю меблів є те, що вони ніби вже були у використанні – присутність подряпин, потертостей та часткової обдертості фарби вітається. Що стосується форми меблів, то обмежень немає. Часто це неочікувані варіації звичних нам меблів, які можуть виконувати одразу кілька функцій. Вигляд таких меблів часто здається незавершеним.

Столи, шафи та комоди в стилі лофт часто мають колеса для переміщення. В дизайні таких меблів поєднується деревина та грубі металеві (чавунні) ручки, кріплення, замки та інші елементи. Також можлива асиметричність та неоднаковість малюнків на фасадах меблів, яка при цьому є цілком доречною. Цікавою особливістю, через яку стиль і став популярним, є імітація незвичайного походження меблів. Так, у стилі можна зустріти надписи на поверхні столів, комодів чи шаф. Дверцята меблів декоруються рекламними й плакатними надписами та малюнками "під старовину". Стільці можуть бути як із м’якою шкіряною оббивкою, так і такими, що ніби імітують зношені садові меблі. Актуальними є барні стільці на невисоких ніжках або ж із цілковитою їх відсутністю. Дивани переважно є однотонними та мають значні розміри. Ліжка в стилі лофт мають геометричну форму, низькі або взагалі відсутні ніжки. Елементи декору в стилі лофт можуть бути функціональними, однак завжди мають незвичний вигляд, який і створює неповторний акцент в інтер’єрі.

Колір меблів може бути найрізноманітнішим – усе залежить від кольорів Вашого інтер’єру. Переважають спокійні тони, однак оскільки це стиль акцентів, то зустрічаються й нестандартні кольорові рішення.

Отже, як бачимо, стиль лофт характеризується простотою, функціональністю та оригінальним, подекуди неохайним дизайном "під старовину". Такий стиль на сьогодні є дуже популярним та простим в реалізації. Однак варто пам’ятати, що особливістю стилю є акцент на деталі та простота у використанні.

У нас Ви можете купити предмети інтер'єру в стилі лофт та оригінальні меблі. Ви можете замовити стильні варіанти в будь-якому кольорі. Усі меблі є надійними та якісними, а їхній оригінальний дизайн створить затишок та внесе цікавинку у Вашу буденність. Замовити меблі в стилі індастріал і лофт можна на нашому сайті.