Ліжка-розкладачки використовуються не так вже й часто, однак бувають моменти, коли без такого "гаджета" просто не обійтися. Так, наприклад, розкладне ліжко є актуальним для відпочинку на природі чи дачі, а також для прийому гостей, коли проблема спальних місць стає актуальною. Розкладне ліжко – це практичне рішення саме для таких випадків.

На сьогодні такі ліжка є актуальними та затребуваними, особливо тоді, коли Ви чекаєте на приїзд родичів або ж плануєте відпочинок на природі. У таких ситуаціях важливим є комфорт. Розкладачки, які пропонує наша компанія, є зручними, комфортними та водночас компактними, що дозволяє зберігати або транспортувати ліжко без проблем.

Наша компанія пропонує Вам складані двоповерхові ліжка, варіанти на колесиках та без. Особливістю таких меблів є простота конструкцій, висока якість матеріалів, безпека, максимальна компактність та доступні ціни. Наші розкладні ліжка виконані так, аби забезпечити Вам максимально комфортні умови та міцний здоровий сон. Для цього пропонуємо Вам варіанти розкладачок з ортопедичним матрасом.

Наші розкладні ліжка є міцними та здатні витримувати вагу понад 100 кг. Каркас ліжок виконаний з металу, пофарбованого методом порошкового напилення, що є надійним та цілком безпечним. Ми ретельно підбираємо деталі так, аби забезпечити максимально зручне використання.

Отже, як бачимо, ліжко розкладне зручно брати з собою на відпочинок чи дачу, а також використовувати вдома – коли гості чи родичі приїхали неочікувано, а вільного спального місця немає. Ми гарантуємо надійність меблів, тому вони зможуть прослужити Вам тривалий термін, не втрачаючи своїх експлуатаційних характеристик.

Наша компанія пропонує Вам великий вибір якісних меблів-трансформерів на усі випадки життя – для застосування в домашніх умовах, для дачі та відпочинку на природі, а також меблі для КаБаРе, готелів, фуршетів та вуличної торгівлі. Всі наші меблі мають гарний зовнішній вигляд, є компактними та зручними в плані використання. Меблі не мають деталей, які визирають, гострі кути приховані під пластиковими ковпачками, що дозволяє уникнути травматизму. Також серед асортименту Ви знайдете дитячі розкладні меблі.

Завітайте до нашого "Каталогу товарів" – там представлений надзвичайно широкий асортимент меблів, серед яких Ви зможете підібрати потрібний варіант. Надаємо 5 років гарантії на складані меблі нашого виробництва. Приймаємо як оптові, так і роздрібні замовлення з будь-якого куточка України.

Обирайте лише комфортні та практичні меблі-трансформери від компанії "Стелс"!