Сільське господарство – досить прибуткова галузь, та водночас вона потребує великих затрат енергії, робочої сили та добротного обладнання. Кожне сільське господарство – чи то невелика ферма для власних потреб, чи рослинницьке або тваринницьке (часто змішаного типу) підприємство, створене з метою отримання мільйонних прибутків, – стикається з багатьма проблеми, що роблять господарство більш затратним та збитковим.

Як же зберегти зібраний врожай від хвороб грибка, шкідників (гризунів та комах) і вигідно реалізувати його? Як не допустити марнування кормів у тваринництві та забезпечити тваринам якісне та доступне вигодовування? Що робити з відходами, як вирішити проблему енергії та забезпечити сприятливі умови утримання? Пропонуємо ефективне вирішення перелічених вище та багатьох інших проблем. Це міні-переробна фабрика – лінія гранулювання комбікормів та паливних пелет. 

Принцип роботи лінії гранулювання можна описати коротко:

а) подрібнюємо зерно, певні відходи біомаси (сіно, траву тощо)
б) обробляємо, додаємо поживні компоненти, які обираємо самі (у такий спосіб корм збалансований)
в) пресуємо, формуємо, охолоджуємо – готово!
г) тепер використовуємо та зберігаємо.

Якість гарантовано! Пелети виготовляємо за схожим сценарієм, та для цього беремо відходи деревини, біомаси тощо, які не підійдуть на корм (очищуємо у такий спосіб господарство від зайвого).  

Звичайно, на перший погляд здається, що це надто дорого. Але якщо врахувати витрати на оплату додаткової робочої сили для здійснення досить великого об'єму сільгоспробіт; збитки від шкідників при зберіганні зерна тощо; хвороби зернових, а тому збитки від хвороб худоби та птиці, що харчуються неякісними кормами; марнування кормів (тварини вибирають найкращі компоненти мішанки, решта марнується, псується, утилізується – додаткові витрати); купівлю паливного матеріалу – цей список можна писати довго, – то кожен мудрий господар побачить переваги, і це забезпечить такий результат, як:

— чистота господарства (відходи перероблено та використано в комбікорм чи в пелети), безвідходне виробництво;
— економія енергії (виробляємо паливний матеріал самостійно та використовуємо його самі або реалізуємо);
— якісний збалансований корм (врожай зернових переробляється, проходить термообробку, тому зберігає якість та користь значно довше, краще засвоюється, не марнується при вигодовуванні).

Також є можливість не лише навести лад у власному господарстві, а й отримати прибуток від продажу комбікормів та паливних пелет іншим господарствам, налагодити прибутковий бізнес з виготовлення кормів на продаж з власної сировини та сировини на замовлення покупців та клієнтів тощо. Лінія гранулювання може стати серцем і опорою Вашого господарства.

Придбати лінія гранулювання комбікормів та пелет згідно з Вашими потребами зручно та вигідно у компанії "ТехноМашСтрой", виробника обладнання для гранулювання та екструзії кормів та пелет. "ТехноМашСтрой" пропонує лінії гранулювання за вигідними цінами з гарантією 12 місяців, гарантійним та постгарантійним обслуговуванням. Доставка будь-яким зручним для Вас способом або самовивіз. Придбайте та оцініть обладнання, що приносить хороший прибуток та допоможе навести лад у Вашому господарстві!