Майже кожна автомайстерня має прилад для перевірки свічок запалювання. Кожен автолюбитель знає, наскільки важливо своєчасно здійснювати діагностику транспортного засобу, це дає можливість своєчасно виявити і усунути неполадки. Наприклад, проблему зі свічками запалювання допоможе виявити стенд для перевірки свічок запалювання.

Власники автомобілів це прекрасно розуміють і звертаються до СТО за своєчасною діагностикою авто. Багато власників автомобілів недооцінюють важливість роботи свічок запалювання, але саме вони впливають на витрату палива. Якщо у вашій автомайстерні ще немає такого обладнання, то вам, напевно, буде цікаво дочитати цю статтю до кінця. Як відомо, робота двигуна з перебоями не залишить байдужим жодного власника транспортного засобу, а цей прилад допоможе виявити таку проблему на ранньому етапі, дозволивши тим самим заощадити ваші гроші та час. 

Як відомо, в світі існує велика кількість приладів для виявлення проблем зі свічками запалювання. В світі приладів для перевірки свічок запалювання найкращим є стенд перевірки свічок «Блискавка». Цей пристрій є унікальним, оскільки має можливість здійснити ефективну перевірку свічок запалювання і комутаторів.

Основними проблемами, які виникають у роботі свічок запалювання, є: пропускання іскри, мікротріщини ізолятора і зниження пробивної напруги, внутрішній пробій діелектрика свічки, втрата герметичності, а також поверхневе пошкодження свічки; крім того, цей прилад дозволяє визначити слабкі місця в роботі комутатора, а саме вихід з ладу внутрішніх елементів комутатора.

Якщо вас зацікавив цей пристрій для перевірки свічок запалювання, ви можете придбати його у ПП Васильєв – ми допоможемо вам у цьому. Як відомо, ПП Васильєв має в своєму асортименті велику кількість якісного обладнання для будь-яких сучасних СТО. У нас представлені товари провідних торгових марок країн Європи, Америки, Азії та СНД. Також кожен наш товар має відповідний сертифікат якості. Наша компанія постійно вдосконалюється і працює над розширенням товарного асортименту.

Ми зацікавлені в довгостроковому співробітництві з нашими партнерами, тому завжди надаємо найкращі умови для здійснення покупки і консультації по ній. У разі, якщо у вашій автомайстерні немає в наявності приладу для перевірки свічок запалювання, звертайтеся до ПП Васильєв, тут на вас чекають доступні ціни та товари відповідної якості. Також у нас налагоджена доставка  товарів не тільки по Україні, а й в Білорусь і Росію, крім того, ви зможете вибрати для себе зручний спосіб оплати покупки.