Досить часто перед водієм постає вибір, який пожежний вогнегасник краще придбати для автомобіля, адже він є невід'ємною частиною безпеки і машини, і водія. 

Вогнегасники бувають різних видів:  

— пінні;
— порошкові;
— вуглекислотні;
— водні;
— аерозольні. 

У цій статті ви дізнаєтеся про кожен вид вогнегасника, щоб зробити ваш вибір стало набагато легше.

Пінний вогнегасник 

Піна у таких вогнегасниках буває двох типів: хімічна та повітряно-механічна. Її виготовляють із водних розчинів, але є й відмінності.

Хімічну піну (80 % вуглекислого газу, 19,7 % води, 0,3 % піноутворювача) отримують із кислот і лугів, повітряно-механічну – із піноутворюючих речовин (90 % повітря, 9,8 % води, 0,2 % піноутворювача).

Що гасити?
Можна: загоряння твердих речовин і легкозаймистих рідин на малій площі.
Не можна: електромережі, лужні метали. 

Порошковий вогнегасник 

Порошковий вогнегасник має широку популярність серед автомобілістів. Він зручний та дешевий. Такі вогнегасники двох видів: з балоном, заповненим стисненим газом, і з балоном, тиск у якому створюється в результаті хімічних реакцій.

Що гасити?
Можна: для пожеж класів A, B, C, E. Також, на відміну від попереднього типу, ним можна гасити електромережі.
Не можна: лужні метали. 

Вуглекислотний вогнегасник

З вуглекислотним вогнегасником потрібно поводитися досить обережно, адже він не завжди безпечний. Під час його використання виділяється вуглекислота низької температури, яка при необережному поводженні може обморозити частини тіла. До складу таких вогнегасників входить сухий хімікат і піна, вони не залишають забруднюючих речовин.

Що гасити?
Можна: рідкі та газоподібні речовини.
Не можна: тверді речовини, метали. 

Водний вогнегасник

Водні вогнегасники призначені для гасіння твердих речовин та горючих рідин.

Аерозольний вогнегасник 

Такі вогнегасники компактні, дуже зручні для автомобілів, використовуються для захисту від вогню електротехнічного устаткування, енергетичних об'єктів. 

Загалом, усі вогнегасники мають свої плюси і мінуси, тому обирати варто, виходячи зі своїх потреб.

Якщо ви хочете купити пожежний вогнегасник, тоді заходьте у рубрику "Товари" сайту "Акін-М". Компанія пропонує придбати широкий асортимент різноманітних вогнегасників за досить доступними цінами.

Замовлення приймаються від клієнтів із усієї України. Доставка замовлень транспортними компаніями. Якщо вас цікавить пропозиція, звертайтесь за контактними номерами телефонів.