На кожній станції технічного обслуговування є діагностувальні прилади для ваших автомобілів, одним із яких є апарат для очищення інжектора. При своєчасній діагностиці тривалість безперебійної роботи вашого автомобіля значно збільшується.

Наш інтернет-магазин має в наявності такий стенд, як Sprint 6, та тестер дизельних форсунок Focus-Diesel. Як відомо, двигун будь-якого автомобіля – складний механізм, який потребує час від часу ретельної діагностики. Нині майже повністю витіснено двигун із карбюраторною подачею палива, оскільки інжекторна технологія має вагомі переваги. Основною є те, що робота інжектора не залежить від погодних умов, а карбюратор при низькій температурі замерзає. Проте інжекторні двигуни є більш вибагливими до палива.

Ефективність інжекторного двигуна є на порядок вищою, це пов’язано зі зменшенням використання палива, вищою екологічністю та вищими параметрами розгону. Механізм роботи інжектора полягає у подачі повітря і палива через форсунки.

Саме для того, щоб механізм роботи двигуна повернути до функціонуючого стану, необхідно здіснити очистку інжектора з використанням стенду Sprint 6. Таку процедуру можливо здійснити тільки у перевіреній автомайстерні, оскільки необхідно виконати розбір двигуна та інших суміжних вузлів.

Отже, інжектор – це система, яка відповідає за легкість та швидкість руху, економічність автомобіля та його маневреність.

Основний принцип роботи стендів для очистки інжекторів однаковий – вони імітують подачу палива, в результаті чого майстер СТО має змогу визначити герметичність, продуктивність та інші технічні характеристики. Перед здійсненням покупки стенду очистки інжектора для своєї автомайстерні рекомендуємо визначитись, які автомобілі ви маєте обслуговувати, щоб якомога точніше визначити необхідне обладнання для вашого СТО.

Також у нас представлено тестер для дизельних форсунок Focus-Diesel, який є універсальним пристроєм для визначення стану дизельних двигунів. Ви зможете здійснити діагностику за такими показниками: тиск спрацювання, час початку роботи форсунок та форма конуса розпилення.

Зателефонувавши у ПП Васильєв, Ви отримаєте консультацію, зокрема, дізнаєтеся про переваги та недоліки цих пристроїв, які неможливо помітити відразу.

ПП Васильєв – найкращий партнер для доставки обладнання та інструментів для автомайстерень. Ми завжди дотримуємось гарантійних умов, оскільки працюємо лише з перевіреними постачальниками. Доставка здійснюється не лише по Україні, а й у Білорусь та Росію, також ви можете обрати зручний спосіб оплати замовлення.