Горіти може все, тому, залежно від типу пожежі, які поділяються на класи, варто і правильно обирати вогнегасник. Вогнегасники бувають декількох типів та призначень: пінні, порошкові, вуглекислотні, водні та аерозольні. Найбільш поширеним у використанні, таким, що гасить більшість видів займань та має хорошу цінову політику, є порошковий вогнегасник.

Вогнегасник з сухим порошком – найбільш універсальний та допомагає у боротьбі з гасінням полум’я навіть у важкодоступних місцях.

Які займання можна гасити порошковим вогнегасником?

1. Усі займання на початковій стадії.

2. Електрообладнання під напругою до тисячі вольт.

3. Пожежі класів А (горіння твердих речовин), B (горіння рідких речовин), С (горіння газоподібних речовин), Е (горіння електроустановок).

Але: не можна гасити горіння лужних матеріалів і речовин, які горять без кисню.

Яка будова порошкового вогнегасника?

Моделей порошкових вогнегасників існує багато. Їх розрізняють за такими типами:

1. Мобільні (які можна переносити, тобто ручні порошкові вогнегасники). Вони використовуються в маленьких приміщеннях, автомобілях і не призначені для гасіння великих займань.

2. Пересувні (значно більші за мобільні). Вони переміщуються за допомогою спеціальної платформи. Використовуються у великих приміщеннях, на складах.

3. Стаціонарні.

Які переваги порошкового вогнегасника?

— він універсальний та зручний у використанні, має широке застосування, гасить найбільше видів пожеж з-поміж інших типів вогнегасників, навіть на близькій відстані;

— діапазон температур для застосування - від -50 до +50 ºС;

— ціна значно нижча за вартість вогнегасників інших типів.

Де використовувати порошковий вогнегасник?

— легкові та вантажні автомобілі;
— сільськогосподарська техніка;
— гаражі;
— готелі, ресторани, супермаркети;
— коворкінги;
— квартири.


Важливо знати

Порошкові вогнегасники не можна встановлювати біля приладів, які можуть нагріватися, та у місцях потрапляння прямих сонячних променів. Вогнегасники зі спливаючим терміном придатності потрібно перезарядити, позаяк сухий порошок має здатність злипатися, що призводить до несправності у роботі порошкового вогнегасника. 

Якщо ви хочете купити порошковий вогнегасник – заходьте в розділ "Товари" інтернет-магазину компанії "Акін-М" та вибирайте найкращі вогнегасники за доступною ціною. Компанія пропонує широкий асортимент різноманітних вогнегасників.

Замовлення приймаються від клієнтів із усієї України. Доставка замовлень – транспортними компаніями. Якщо вас цікавить пропозиція, звертайтесь за контактними номерами телефонів.