Щоб правильно вибрати пластикові горщики для розсади, потрібно спочатку визначитися, яка саме рослина буде в нього поміщена. Ємності для розсади є невід’ємною частиною майбутнього урожаю, тому яка тара для розсади підійде найкраще – читайте далі.

Якісні технологічні горщики допоможуть кожному городникові і садівникові виростити хорошу розсаду. Горщики ідеально підійдуть для вкорінення або тимчасового проживання розсади, квіткових або садових культур. 

Як вибрати горщики пластикові для саджанців?

На дні горщика є дренажні отвори, які сприяють виведенню зайвої вологи з ґрунту і запобігають гниттю кореневої системи рослини.

Горщики, які ви знайдете в каталозі компанії "ЄвроАгро Трейд", не будуть заважати росту ваших квітів, навпаки – у таких горщиках квіти будуть почувати себе комфортно. 

Що вибрати для розсади рослин?

Наша компанія пропонує широкий ряд асортименту для саджанців та розсади.
У нас ви знайдете: 

1. Піддон для розсади 

Піддон містить ємності, які розділені між собою на окремі частини. Пластикові піддони (для багаторазового застосування) відрізняються кількістю і розміром дренажних отворів. Завдяки їм можна створити умови для багатьох рослин. Вони безпечні при транспортуванні та оберігають коріння рослин від пошкоджень. 

2. Мультипаки 

Являють собою аналогічні піддони для вирощування розсади, але вони значно вищі, мають меншу кількість отворів та ручку для кращого транспортування розсади. Вони зберігають хорошу вологість і тепло. 

3. Підноси для посіву насіння 

Підноси мають стандартну версію без перфорованого дна. Також ви зможете замовити у нас бажану версію підносу з отворами. 

4. Горщики для розсади та саджанців  

Горщики призначені для вирощування розсади будь-яких рослин. Круглі горщики краще заповнювати землею, натомість квадратні є більш компактними.

У нас представлений широкий асортимент пластмасових та пластикових горщиків, які відрізняються великою кількістю різних форм та розмірів. В нашому каталозі ви знайдете високі горщики для квітів, круглі пластмасові горщики, квадратні горщики, маленькі горщики для квітів та інші розсадні горщики від виробника.

5. Миски та стакани

Пластикові та пластмасові миски і стакани різних розмірів також можна знайти в каталозі нашого інтернет-магазину. 

Придбайте високі горщики для квітів або пластикові горщики для розсади в "ЄвроАгро Трейд", адже вони поєднують в собі приємний класичний вигляд і практичність!