Правильний вибір підшипників забезпечує кращу та ефективнішу роботу техніки. В такий спосіб ви заощаджуєте кошти на інші матеріали. Підшипники мають широкий попит серед споживачів, але не кожен знає, як краще їх обирати, щоб техніка слугувала якнайдовше. У цій статті ви зможете дізнатися все про підбір підшипників, як їх купувати і які бувають між ними відмінності. 

Як вибрати якісний підшипник? 

1. Не варто порівнювати ціни на підшипники, адже спершу потрібно звернути увагу на виробника, оскільки навіть недорогі підшипники можуть бути якісними та надійними. 

2. Не купуйте підшипники без упаковки. Зазвичай такі підшипники коштують дуже дешево, однак виріб без упакування та позначення виробника не може бути надійним. Можливий і варіант, що ці підшипники уже використовувалися, довіряти їм у такому разі не варто. Тому краще трохи переплатити, бо, як відомо, скупий платить двічі.

3. Не купуйте підшипники під замовлення. Краще придбайте їх з доставкою безпосередньо від постачальників чи виробника. У такий спосіб ви навіть зможете зекономити кошти. 

Види підшипників: 

У каталозі нашої компанії ви зможете знайти широкий асортимент підшипників різноманітного призначення та застосування.

1. Кулькові підшипники

Кулькові підшипники з функцією кочення сьогодні найбільш поширені. У них широкий діапазон застосування – комп'ютери, енергоустановки, автомобільні механізми, авіація, а також дрібна побутова техніка (гольчасті кулькові підшипники). 

2. Корпусні підшипники

Такий підшипник кріпиться за допомогою бокових планок. Використовується у різних галузях промисловості.

3. Лінійні підшипники

Завдяки своїй конструкції лінійний підшипник в системах лінійного переміщення збільшує продуктивність роботи техніки.

Купуйте підшипники в компанії "Прогрес-М". У нас ви знайдете великий асортимент якісних та надійних підшипників за доступними цінами. На ринку ми працюємо з 1995 року. Отож, за роки плідної роботи у нас забезпечена надійна база постачальників найбільш якісної продукції. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, фабриками, заводами та підприємствами.

Компанія "Прогрес-М" – це висока якість підшипників як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Здійснюємо доставку по всій Україні і гарантуємо якість кожного товару. Телефонуйте, щоб дізнатися більше інформації.