ПП "Котула" – це компанія, яка займається виготовленням та продажем якісних пам’ятників та надгробних плит. На українському ринку ми уже тривалий час, за який встигли налагодити своє виробництво на найвищому рівні. Ми відповідально ставимося до нашої роботи, тому ретельно підбираємо усі матеріали для виготовлення пам’ятників. Кожна деталь ретельно продумується. Також у своїй роботі ми використовуємо сучасні технології, аби зробити продукцію максимально якісною, надійною та естетично привабливою, адже пам’ятники на сьогодні є важливим символом нашої поваги до померлих рідних і близьких.

Ми здійснюємо виготовлення пам’ятників різного розміру, форми, пропонуємо різноманітні кольори та текстури граніту, наносимо гравіювання та декоративні елементи. У нас Ви маєте змогу замовити ексклюзивні пам'ятники на могилу за Вашими ескізами. Ми можемо виконати замовлення будь-якої складності.

У нас Ви можете замовити одинарні та подвійні пам’ятники з граніту. В наявності дитячі пам’ятники. Також можемо виготовити пам’ятники потрібного Вам розміру. Реалізуємо надгробки відкритого та закритого типу.

Окрім пам’ятників, у нас ви можете замовити інші вироби з граніту, зокрема, підвіконня, сходи, стільниці для кухні.

Окрім виготовлення та продажу пам’ятників, ми надаємо такі послуги:

— декоративне оформлення пам’ятників вазами, квітниками, ліхтарями;
— виготовлення декоративних елементів з художнім розписом;
— доставка та встановлення пам’ятників;
— гравіювання (нанесення надписів, віршів, портретів) різними методами.

Усі види робіт виконуємо за Вашими побажаннями. На всі вироби діє гарантія – 5 років. Окрім цього, співпраця з нами має ряд переваг:

— ми є надійним виробником, який має значний досвід роботи;
— ми реалізуємо надгробні пам’ятники з граніту за найнижчими цінами, адже самі їх виготовляємо;
— пропонуємо широкий асортимент продукції;
— у нас Ви можете замовити ексклюзивні пам’ятники за власними побажаннями;
— широка колірна гама та види граніту;
— виготовляємо оригінальні вироби з граніту;
— надаємо консультації щодо вибору пам’ятників.
 
Замовлення приймаємо по Львівській, Волинській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. При замовленні Ви можете обрати потрібний пам’ятник з нашого "Каталогу продукції" або надати власний ескіз. Після цього ми разом з Вами узгоджуємо вартість, терміни виконання замовлення, а також способи доставки та оплати. Узгодивши всі деталі, переходимо до безпосереднього виготовлення Вашого замовлення. По завершенню робіт повідомляємо про готовність Вашого замовлення. За потреби здійснюємо доставку та встановлення пам’ятників.

Оформити своє замовлення Ви можете на нашому сайті, зателефонувавши або завітавши до нас в офіс. Контакти нашого підприємства вказані на сайті.