Паливні брикети (пелети) – повністю екологічний вид біопалива, що може використовуватись як у промислових, так і в побутових цілях. Паливні брикети чудово підходять для використання в автоматизованих котельнях, твердопаливних котлах, камінах.

Гранулятор для виробництва пелет

Гранулятор – це установка для перероблення сировини завдяки сухому пресуванню. Сировина передавлюється через матрицю та ущільнюється. В результаті перероблення отримують матеріал у вигляді гранул (малі за розміром, у формі циліндрів та довгі, відповідають отвору в матриці).

В наявності в каталозі товарів нашого сайту є гранулятори з продуктивністю 600–800, а також 1000–1500 кг/год.

Подрібнювач соломи для пелет

Подрібнювач сіна та соломи є незамінним у використанні в сільському господарстві. Його перевага – у швидкому подрібненні біопалива та комбікорму для тварин.

На сайті компанії "Брикетуючі технології" є подрібнювачі від українського виробника, продуктивність яких становить 800–1000 кг/год.

Аеродинамічна сушка

Сушарка аеродинамічна призначена для просушування сипучих матеріалів з деревини, які були одержані завдяки дробленню відходів деревовиробництва.

В каталозі ви знайдете сушарки продуктивністю 400–800 кг/год. Аеродинамічна сушарка працює при температурі 120–150 °С. Її перевага – у продуктивності та деталях, для запуску потрібно мінімум часу, а управління сушаркою дуже просте.

Прес для паливних брикетів

Установка призначена для пресування в пелети сипучих відходів деревини, а також соломи та відходів соняшника, гречки, льону.

На сайті компанії ви знайдете прес брикетуючий ударно-механічний потужністю в середньому від 500–600 до 900–1000 кг/год.

Лінія по виробництву паливних брикетів

Лінія з виробництва пелет призначена для брикетування відходів деревини тощо і включає декілька етапів дроблення, сушіння та брикетування.

Усе необхідне обладнання для брикетування постачає український виробник "Брикетуючі технології". З питань постачання усіх установок ви можете звертатися до наших менеджерів за контактними телефонами, які вказані на сайті. Вони допоможуть вам підібрати сертифіковане обладнання для виготовлення паливних брикетів, яке буде працювати безперебійно. Також ми надаємо гарантії на все устаткування для брикетування.

Додаткову інформацію щодо товарів і послуг можна отримати за телефоном або залишивши заявку на сайті.