Дерев’яні вироби з давніх-давен мають великий попит, оскільки ідеально підходять для будь-якого інтер’єру. Саме двері першими справляють враження на ваших гостей. У столярній майстерні Бебко ви легко зможете вибрати або розробити разом із нашими дизайнерами необхідний дизайн дверей, які будуть служити вам довгі роки.

Саме дерево є найкращим та найбільш щільним матеріалом, який надає вам відчуття безпеки. У нас ви можете обрати двері із таких порід дерев, як сосна, дуб та ясен. Деревина є хорошим, надійним ресурсом для виготовлення різного типу дверей. Саме дерево як матеріал є безпрограшним варіантом як для міжкімнатних, так і для вхідних дверей, оскільки, на відміну від холодних металів, деревина блокує зовнішній холод та допомагає зберігати тепло в приміщенні. Тому, незалежно від погодних умов, вони забезпечать комфортну температуру в будинку. 

Двері з дерева мають красивий вигляд, якщо їх порівнювати із металевими та пластиковими. «Столярна майстерня Бебко» – підприємство, яке займається виготовленням різних виробів із дерева для дому. Саме у нас ви зможете обрати будь-які двері, якщо ж ви не знайдете дверей, які вам сподобалися, то зможете спільно з нашими дизайнерами розробити власний проект. Ми гарантуємо індивідуальний підхід.

При замовленні дверей потрібно дуже відповідально підійти до вибору якісної сировини, оскільки для того, щоб повністю просушити дерево, потрібно витримати його декілька років з використанням спеціального обладнання. Більшість виробників не можуть дозволити собі так довго сушити дерево, тому значно прискорюють цей процес. Також варто приділити особливу увагу вибору матеріалів, якими оброблюють дерево, оскільки навіть якщо деревина була високоякісною, то замість її переваг можуть проявитися всі недоліки. Навіть найкраща деревина псується при обробці неякісними лаками та фарбами: з’являються різні тріщини, втрачається форма. Якісні ж двері прослужать вам не один рік. 

Ми надаємо гарантію терміном 1 рік на всі наші вироби. Працюємо за передоплатою, яка становить 70 %, під час проведення замірів. Інші 30 % оплачуються після отримання замовлення. Також ми надаємо послуги з установки дверей – наші спеціалісти допоможуть вам із доставкою замовлення та установкою.

Зробити замовлення дверей можна на сайті або за контактним номером телефону. Ми пропонуємо вам отримати в кінцевому підсумку двері, які ідеально підійдуть саме для вашого інтер'єру!